Valdovų rūmuose – užsienio reikalų ministro vizitas

Nuotraukų galerija 1

Šiandien, birželio 26 d., Nacionaliniame muziejuje Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmuose apsilankė užsienio reikalų ministro Lino Linkevičiaus vadovaujama delegacija. 

Vienas pagrindinių šio vizito tikslų – įsitikinti, kaip pasiruošta šių metų liepos 6 d. įvyksiančioms Valdovų rūmų muziejaus atidarymo iškilmėms, ir susipažinti su pirmininkavimo Europos Sąjungos Tarybai renginių sąlygomis ir planais.

Svečiai ne tik išklausė Valdovų rūmų muziejaus direktoriaus dr. Vydo Dolinsko pateiktą informaciją, bet ir turėjo galimybę susipažinti su rūmų istorine bei architektūrine raida ir istoriniais reprezentaciniais interjerais apžiūrėdami muziejaus atidarymui rengiamas dvi nuolatines ekspozicijas.

Susiję įrašai

Nuotraukų galerija

Daugiau straipsnių

Parfumerijos istorikė: vargu ar šiandien mus sužavėtų specialiai Barborai Radvilaitei kurti kvepalai

20240516

Europos muziejų naktį, gegužės 18 d., parfumerijos kultūros ir istorijos tyrinėtoja Eglė Bertašienė Valdovų rūmų muziejuje lankytojus ves per kvapų pasaulį. Ji papasakos, kuo kvepėjo valdovai ir didikai, taip pat jų rezidencijos Renesanso epochoje, žmonės turės galimybę pažinti medžiagas, kurios buvo įprastos gaminant įvairius aromatinius mišinius – tepalus, kvapiuosius vandenis, pomanderius. 

Plačiau

Sustabdyta vaikystės akimirka

20240517

Nuo 2024 m. trečiąjį gegužės penktadienį minima Vaiko diena – šįmet tai gegužės 17-oji. Simboliška, kad kartą metuose kone visas mėnuo skiriamas šeimai: pirmasis gegužės sekmadienis – Motinos diena, trečiasis gegužės penktadienis – Vaiko diena, o pirmasis birželio sekmadienis – Tėvo diena. Vaikai yra valstybės ateitis, taigi šią dieną dėmesys pirmiausia krypsta į būsimus Lietuvos kūrėjus, atsakingą jų ugdymą, juk vaikystė ilgai netrunka.

Plačiau

Publikuota: 2013-06-26 18:31 Atnaujinta: 2013-06-27 08:47
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika