Valdovų rūmuose – užsienio reikalų ministro vizitas

Nuotraukų galerija 1

Šiandien, birželio 26 d., Nacionaliniame muziejuje Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmuose apsilankė užsienio reikalų ministro Lino Linkevičiaus vadovaujama delegacija. 

Vienas pagrindinių šio vizito tikslų – įsitikinti, kaip pasiruošta šių metų liepos 6 d. įvyksiančioms Valdovų rūmų muziejaus atidarymo iškilmėms, ir susipažinti su pirmininkavimo Europos Sąjungos Tarybai renginių sąlygomis ir planais.

Svečiai ne tik išklausė Valdovų rūmų muziejaus direktoriaus dr. Vydo Dolinsko pateiktą informaciją, bet ir turėjo galimybę susipažinti su rūmų istorine bei architektūrine raida ir istoriniais reprezentaciniais interjerais apžiūrėdami muziejaus atidarymui rengiamas dvi nuolatines ekspozicijas.

Susiję įrašai

Nuotraukų galerija

Daugiau straipsnių

Švietimo ministerija – viena seniausių institucijų Europoje

20231205

Minint 250-ąsias Tautinės edukacinės komisijos įsteigimo metines Valdovų rūmuose gruodžio 7–8 d. vyks tarptautinė mokslinė konferencija „Lietuvos Didžioji Kunigaikštystė XVIII amžiuje: pilietis, šeima, edukacija“. Jos dėmesio centre – XVIII a. Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės visuomenės istorija, tautos ir piliečio sąvokų turinys, jo kismas, socialiniai ryšiai ir santykiai šeimoje, vaikų ugdymo modeliai ir jų kaita.

Plačiau

Sudalyvaukite apklausoje apie Valdovų rūmų muziejų

20231130

Mieli lankytojai,
kviečiame dalyvauti apklausoje, kurioje galėsite įvertinti Valdovų rūmų muziejaus teikiamas paslaugas. Mums labai svarbi Jūsų nuomonė. Pateikdami savo atsakymus ir rekomendacijas, padėsite mums tobulėti. Visada siekiame patenkinti Jūsų lūkesčius.

Plačiau

Gotikos epocha Lietuvoje – Valdovų rūmų muziejaus parodoje

20231201

Paskutiniais dešimtmečiais Valdovų rūmų muziejuje vykę archeologinių radinių tyrimai leido daugiau pažinti Gotikos epochą – jos interjerą, puošybos detales, susiformavusį stilių. Remiantis naujausiais tyrimais Valdovų rūmų muziejuje pristatyta paroda „Nuo vienaragio iki Trijų Karalių: gotikiniai kokliai iš Valdovų rūmų muziejaus rinkinių“. Čia atsiskleidžia pirmasis Europos dailės ir architektūros stilius, palikęs ryškius pėdsakus Lietuvos kultūros ir meno pavelde.

Plačiau

Publikuota: 2013-06-26 18:31 Atnaujinta: 2013-06-27 08:47
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika