Valdovų rūmuose – užsienio reikalų ministro vizitas

Nuotraukų galerija 1

Šiandien, birželio 26 d., Nacionaliniame muziejuje Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmuose apsilankė užsienio reikalų ministro Lino Linkevičiaus vadovaujama delegacija. 

Vienas pagrindinių šio vizito tikslų – įsitikinti, kaip pasiruošta šių metų liepos 6 d. įvyksiančioms Valdovų rūmų muziejaus atidarymo iškilmėms, ir susipažinti su pirmininkavimo Europos Sąjungos Tarybai renginių sąlygomis ir planais.

Svečiai ne tik išklausė Valdovų rūmų muziejaus direktoriaus dr. Vydo Dolinsko pateiktą informaciją, bet ir turėjo galimybę susipažinti su rūmų istorine bei architektūrine raida ir istoriniais reprezentaciniais interjerais apžiūrėdami muziejaus atidarymui rengiamas dvi nuolatines ekspozicijas.

Susiję įrašai

Nuotraukų galerija

Daugiau straipsnių

Dr. Tomos Zarankaitės-Margienės ir kolegų archeologų knyga – „Top 30“ knygų sąraše!

20240614

15min.lt vyr. redaktoriaus pavaduotojas Audrius Ožalas parengė 30-ies geriausių negrožinės literatūros knygų sąrašą. Labai džiaugiamės, kad Valdovų rūmų muziejaus kultūros istorikė dr. Toma Zarankaitė-Margienė, kartu su kitais autoriais – dr. Giedre Piličiauskiene ir dr. Povilu Blaževičiumi, išrinkta kaip vieno geriausių leidinių autorė. Kolektyvinė monografija „Šunys Lietuvoje XIII–XVIII amžiuje“ (Vilniaus universiteto leidykla) buvo pristatyta šiais metais per knygų mugę.

Plačiau

Vasarą Valdovų rūmų muziejus dirba ilgiau!

20240531

Pradedame vasaros sezoną, kuris bus pilnas puikios muzikos, kino bei istorijos. Taip pat ilgėja muziejaus darbo laikas ir jame galėsite apsilankyti visomis savaitės dienomis!

MUZIEJAUS DARBO LAIKAS VASARĄ (birželio 1 d. – rugpjūčio 31 d.):
I, II, III, VII 10.00–18.00
IV, V, VI 10.00–20.00
 

Plačiau

Publikuota: 2013-06-26 18:31 Atnaujinta: 2013-06-27 08:47
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika