Turite laisvo laiko? Ateikite į edukaciją!

Valdovų rūmų muziejaus Edukacijos grupės darbuotojai kviečia šeimas, bičiulių ir bendraminčių grupes bei pavienius asmenis turiningai praleisti laisvalaikį Sapiegų dinastijai skirtos parodos aplinkoje. Tai gali būti Jūsų gimtadienio arba kurios nors kitos asmeninės šventės dalis. Edukacijos specialistai Jums ir Jūsų draugams siūlo didžiausio populiarumo sulaukusias temas.

Šeštadienio popietės „Lietuva, dukart labiau pašlovink darbus...“

Kartu su edukacijos renginių vedėjais apsilankysite parodoje. Čia turėsite galimybę susipažinti su Sapiegų giminės palikimu ir heraldinių ženklų kūrimo taisyklėmis. Taip pat galėsite pasiklausyti atkurtais instrumentais gyvai atliekamos didikų dvaruose skambėjusios muzikos.
Laukiami pavieniai lankytojai ir šeimos.

Dorybė ir pergalė

Užsiėmimo dalyviai turės galimybę susipažinti su plačiąja Sapiegų gimine, sužinoti, kokią reikšmę turėjo Sapiegų herbuose vaizduojami simboliai, kokios buvo heraldinių ženklų kūrimo taisyklės. Kodėl taip svarbu žinoti savo giminės istoriją? Per užsiėmimą klasės arba kiekvienas individualiai galės sukurti savo herbą.
(rekomenduojama jaunesnio amžiaus moksleiviams ir šeimoms)

„Ar nematai – nuo Tavų dovanų visas Vilnius sužibo!“

Sapiegų giminė per kelis šimtmečius sukaupė didžiules meno kolekcijas, asmenines bibliotekas, garsėjo mecenatystės darbais. Užsiėmimo dalyviai turės galimybę susipažinti su iki mūsų laikų išlikusiais senosios didikų giminės turtais, taip pat galės pasigaminti suvenyrą su Sapiegų giminės heraldiniais ženklais.
(rekomenduojama vidutinio ir vyresnio amžiaus moksleiviams ir suaugusiesiems)

Pasidomėkite, koks užsiėmimas vyks artimiausią šeštadienį, ir prisijunkite.Arba pasirinkite sudominusią temą ir užsiregistruokite į užsiėmimą Jums patogiu laiku.

Organizuotos grupės (nuo 12 iki 25 asmenų) registruojamos ir informacija teikiama tel. (8 5) 262 0007.
Edukacijos užsiėmimų kaina moksleiviams – 1 Lt, suaugusiesiems – 2 Lt

Susiję įrašai

Daugiau straipsnių

Dr. Tomos Zarankaitės-Margienės ir kolegų archeologų knyga – „Top 30“ knygų sąraše!

20240614

15min.lt vyr. redaktoriaus pavaduotojas Audrius Ožalas parengė 30-ies geriausių negrožinės literatūros knygų sąrašą. Labai džiaugiamės, kad Valdovų rūmų muziejaus kultūros istorikė dr. Toma Zarankaitė-Margienė, kartu su kitais autoriais – dr. Giedre Piličiauskiene ir dr. Povilu Blaževičiumi, išrinkta kaip vieno geriausių leidinių autorė. Kolektyvinė monografija „Šunys Lietuvoje XIII–XVIII amžiuje“ (Vilniaus universiteto leidykla) buvo pristatyta šiais metais per knygų mugę.

Plačiau

Vasarą Valdovų rūmų muziejus dirba ilgiau!

20240531

Pradedame vasaros sezoną, kuris bus pilnas puikios muzikos, kino bei istorijos. Taip pat ilgėja muziejaus darbo laikas ir jame galėsite apsilankyti visomis savaitės dienomis!

MUZIEJAUS DARBO LAIKAS VASARĄ (birželio 1 d. – rugpjūčio 31 d.):
I, II, III, VII 10.00–18.00
IV, V, VI 10.00–20.00
 

Plačiau

Publikuota: 2012-04-20 16:29 Atnaujinta: 2012-04-20 16:37
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika