Į diplomatinių santykių atnaujinimo 20-mečio minėjimą rinkosi užsienio valstybių ambasadoriai

Nuotraukų galerija 1

Rugsėjo 9 d. Ministro Pirmininko Andriaus Kubiliaus vardu Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmuose vyko priėmimas, kuriame dalyvavo pirmieji Lietuvos diplomatiniai atstovai užsienyje ir pirmieji Danijos, Estijos, Latvijos, Suomijos, Švedijos, Norvegijos, Lenkijos, Turkijos ir Jungtinės Karalystės diplomatinių atstovybių vadovai Nepriklausomoje Lietuvoje.

Dalyviai dalijosi prisiminimais apie Lietuvos valstybės ir diplomatinių santykių atkūrimą, diskutavo apie Lietuvos vietą globaliuose procesuose ir šių įtaką atgimusiam šalies valstybingumui.

Susiję įrašai

Nuotraukų galerija

Daugiau straipsnių

Genų nulemtas gyvenimas ir pasaulio valdovų heraldiniai ženklai

20240607

Koks monarcho statusas buvo to meto Europoje, kiek valstybės vadovui buvo svarbi kilmė, jos reprezentacija herbuose ir vėliavose, taip pat kitos su valdovų ir suverenų heraldika bei veksikologija susijusios temos bus pristatomos birželio 8 d., šeštadienį, Valdovų rūmų muziejuje nuo ankstyvo ryto, 8.30 val. Kolokviumą „Valdovai: kilmė, herbai ir vėliavos“ organizuoja Heraldikos akademija, Veksikologijos akademija, Genealogijos akademija, Lietuvos valstybės istorijos archyvas, Lietuvos vyriausiojo archyvaro tarnyba, Valdovų rūmų muziejus. Renginio kalbos: anglų, prancūzų, vokiečių, italų, ispanų, lenkų, lietuvių (be vertimo).

Plačiau

Vasarą Valdovų rūmų muziejus dirba ilgiau!

20240531

Pradedame vasaros sezoną, kuris bus pilnas puikios muzikos, kino bei istorijos. Taip pat ilgėja muziejaus darbo laikas ir jame galėsite apsilankyti visomis savaitės dienomis!

MUZIEJAUS DARBO LAIKAS VASARĄ (birželio 1 d. – rugpjūčio 31 d.):
I, II, III, VII 10.00–18.00
IV, V, VI 10.00–20.00
 

Plačiau

Publikuota: 2011-09-10 Atnaujinta: 2011-09-13 13:04
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika