Penktadienio popietės pasisiautėjimai prie Valdovų rūmų

Nuotraukų galerija 1

2011 m. birželio 3 d. Nacionalinis muziejus Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmai šventė mokslo metų pabaigą ir braškių valgymo sezono atidarymo pradžią.

Baigiamajame renginyje „Valdovų rūmų mugė“ 5–12 klasių moksleiviai iš visos Lietuvos vaidino spektakliuose (ved. Donatas Jokūbaitis), pastatytuose per du mėnesius, edukacininkė Vida Kaunienė tikrose muziejaus stiklo vitrinose išdėliojo nuostabius mokinių dirbinius iš odos (pro šalį einantys turistai vis kėsinosi ką nors įsigyti), stendas su pagal senąsias technologijas vaikų tapytais šventųjų paveikslais sulaukė didelio susidomėjimo, o jį pristatęs profesionalus tapytojas Saulius Poderis – klausimų, kada būtų galima užsirašyti į tokius kursus.

Šventės metu Gedimino Gendrėno – žymiausio edukacininko – papasakotos istorijos liko mokinių galvose ir nežinia, po kiek laiko duos vaisių, bet kai išaugs kas nors, tai jau išaugs...

Bet geriau jau patys žvilgtelėkite į nuotraukų galeriją, kur viskas matosi kaip ant delno.

Susiję įrašai

Nuotraukų galerija

Daugiau straipsnių

Dr. Tomos Zarankaitės-Margienės ir kolegų archeologų knyga – „Top 30“ knygų sąraše!

20240614

15min.lt vyr. redaktoriaus pavaduotojas Audrius Ožalas parengė 30-ies geriausių negrožinės literatūros knygų sąrašą. Labai džiaugiamės, kad Valdovų rūmų muziejaus kultūros istorikė dr. Toma Zarankaitė-Margienė, kartu su kitais autoriais – dr. Giedre Piličiauskiene ir dr. Povilu Blaževičiumi, išrinkta kaip vieno geriausių leidinių autorė. Kolektyvinė monografija „Šunys Lietuvoje XIII–XVIII amžiuje“ (Vilniaus universiteto leidykla) buvo pristatyta šiais metais per knygų mugę.

Plačiau

Pažintis su turtingas meno kolekcijas saugančia Lenkijos mokslų ir menų akademija – paskaitą skaitys akademikas hab. dr. Janas Ostrovskis

20240617

Birželio 28 d., penktadienį, 18 val. Valdovų rūmų muziejuje bus skaitoma paskaita apie išskirtinius fondus turinčią Lenkijos menų ir mokslų akademiją. Iš šių fondų į muziejų atvežta tarptautinė graviūrų paroda „Nuo pasaulio sukūrimo iki apokalipsės“ bus atidaryta paskaitos „Lenkijos mokslų ir menų akademija bei jos rinkiniai“ išvakarėse. Vieną seniausių Lenkijos mokslo institucijų ir jos kolekcijas pristatys žymus lenkų dailės istorikas, Lenkijos mokslų ir menų akademijos prezidentas, buvęs ilgametis Krokuvos Vavelio karališkosios pilies direktorius, Valdovų rūmų muziejaus tarybos garbės narys, akademikas, profesorius, habilituotas mokslų daktaras Janas Ostrovskis (Jan Ostrowski).

Plačiau

Publikuota: 2011-06-05 Atnaujinta: 2011-07-29 15:00
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika