Dainų šventės Teatro diena Valdovų rūmuose

Renginio data: 2024m.Liepos0703 d.17:00 - 21:00 Visi renginiai
Valdovų rūmai
Aktualu iki 2024-07-03
Teatro dieną Pilies gatvėje ir Valdovų rūmuose žiūrovai išvys tris istorines epochas, bus pasakojama apie teatro atsiradimą, augimą ir dabartį. Renginys prasidės kaip seniausiais laikais – gatvėje. Ji virs tikra teatro arena. Pilies gatvėje susirinkę kolektyvai iš visos Lietuvos kvies praeivius žiūrėti, pažinti, jausti teatrą ir netgi tapti jo dalimi. Renginio svečius stebins trumpi gatvės vaidinimai, žaidimai, papokštavimai ir įtraukiantis teatrinis veiksmas. „Teatro gatvės“ dalyviai taps kviesliais į renginius, vyksiančius Valdovų rūmuose.

Teatro diena tęsis prašmatniose menėse, kur istoriškai ir kūrėsi profesionalusis teatras. Valdovų rūmų ekspozicijų salėse, atkurtų Lietuvos didžiųjų kunigaikščių rūmų privačiuose apartamentuose vyks teatralizuotos ekskursijos, lankytojus nukelsiančios į spalvingą Renesanso epochą. Menėse apsigyvens tarnai, didikai, raštininkai, interesantai ir kiti dvarų bei rūmų veikėjai. Čia bus galima sutikti ir svečius iš Italijos – itališkąją komediją pristatys trupė „Arlecchino“, vyks ir atkurtas XVI a. lėlių teatro pasirodymas.

Teatro dieną vainikuos jungtinis teatrų pasirodymas „Esaties lieptais“ Valdovų rūmų Didžiajame kieme. Kiemo scenoje susitiks visi 1200 Teatro dienos dalyvių, bus pristatoma ryškiausia Lietuvos dramaturgų kūryba.
 
Programa:
17.00–18.45 val. Valdovų rūmų menėse – ATGIJUSIOS EKSPOZICIJOS / Mėgėjų teatrų vaidinimai;
19.00–20.30 val. Valdovų rūmų kieme ESATIES LIEPTAIS / Jungtinis mėgėjų teatrų pasirodymas.

 
Daugiau informacijos apie Dainų šventės teatro dieną galima rasti čia

 

Publikuota: 2024-07-02 11:46 Atnaujinta: 2024-07-02 12:37
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika