Vyrų vokalinis ansamblis „QUORUM“ – Kalėdų giesmės ir populiarios melodijos

Renginio data: 2023m.Gruodžio1229 d.19:00 - 21:00 Visi renginiai
Valdovų rūmų Didžioji renesansinė menė
Aktualu iki 2023-12-29
QUORUM
Programoje – Kalėdų giesmės ir populiarios melodijos iš viso pasaulio

Paskutiniąsias besibaigiančių metų akimirkas palydėkime su vyrų vokalinės grupės „Quorum“ atliekama muzika. Šventiniame koncerte skambės nuotaikingos, šviesios ir lyriškos, linksmos ir ritmiškos lietuviškos bei kitų šalių dainos. Ansamblis „Quorum“ su didžiuliu malonumu grįžta į Valdovų rūmų sceną ir yra pasiruošęs švęsti gražiausias metų šventes kartu su ištikimaisiais klausytojais! Daug dainavęs įvairiomis užsienio kalbomis ir keliavęs po įvairių tautų muzikinį pasaulį, „Quorum“ papildė savo repertuarą puikiomis lietuviškomis dainomis. Ansamblio koncertuose skamba V. Kernagio „Baltas paukštis“, G. Jautakaitės „Viešpaties lelija“, G. Paškevičiaus „Mano kraštas“, grupės „Vairas“ „Vilčių vaivorykštė“ ir daugelis kitų puikių lietuviškų dainų. Be to, vyrai savo gerbėjams dovanoja ir egzotiškas – moldavų, sakartvelų, ukrainiečių bei kitų tautų – dainas. Naujųjų išvakarėse nebus apsieita ir be žymiųjų naujametinių hitų, todėl klausytojų laukia iškilmingas ir pakilus vakaras.
 
Grupės „Quorum“ dainininkų neriboja instrumentai, nes vieninteliai reikalingi instrumentai yra jų balsai. Visus instrumentus, net mušamuosius, jie sukuria savo balsais, tad dainuojama muzika primena instrumentinės grupės skambesį. Savo išskirtiniais balsais „Quorum“ nariai atskleidžia neribotas žmogaus balso galimybes. Dainininkų nevaržo užsienio kalbos nei kitoms tautoms būdingos intonacijos ir ritmai.  
 
„Quorum“ ansamblis skamba galingai ir sodriai. Profesionalūs dainininkai, kaip vieno kumščio pirštai, dera tarpusavyje ir atlieka įvairiausiam skoniui patinkančią muziką. Į savo gretas priėmę naują narį Pavelą Gontą, ansamblio senbuviai Andrius Bartkus, Marius Turlajus, Gintautas Skliutas, Romanas Savickas ir Šarūnas Navickas kviečia pasinerti į a cappella skambančių dainų sūkurį ir kartu palydėti senuosius metus! Jei pasiilgote kokybiškos muzikos, originalaus atlikimo, skambių, užburiančių vyriškų balsų, nuoširdžios, jaukios muzikinės aplinkos, netgi pokštų ir juoko, padovanokite sau ir artimiesiems pačią geriausią – muzikinę dovaną!
 
 
Mokiniams, studentams, senjorams ir neįgaliesiems taikomos nuolaidos (vietų su nuolaidomis skaičius ribotas!). Bilietai brangs.
 
Koncertai vyksta Valdovų rūmų Didžiojoje renesansinėje menėje. Dalis koncertų su pertrauka. Vėluojantys klausytojai bus įleidžiami tik pertraukos metu.
 
Į koncertą maloniai prašome nesivesti ikimokyklinio amžiaus vaikų. Juos su visa šeima kviečiame į edukacinius užsiėmimus Valdovų rūmuose.
Renginiai fotografuojami.

 

Susiję įrašai

Naujienos

Kalėdos Valdovų rūmuose 2023

20231108

Gruodžio 28–31 dienomis Valdovų rūmų muziejus kviečia į šventinį koncertų ciklą. Tokie puošnūs, įdomiausius muzikos atlikėjus pristatantys koncertai yra tapę Valdovų rūmų muziejaus tradicija. 

Plačiau

Publikuota: 2023-11-06 09:58 Atnaujinta: 2023-11-10 16:05
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika