ATŠAUKTAS Seminaras mokytojams, muziejininkams, kultūros darbuotojams

Renginio data: 2022m.Gruodžio1210 d.10:00 - 16:00 Visi renginiai
Valdovų rūmai
Aktualu iki 2022-12-10
Renginio tipas:
Seminaras
Renginio tipo nr.:
22

Valdovų rūmų muziejus kviečia į seminarą „Vaikystės fenomenas Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės ir Abiejų Tautų Respublikos istorijoje“ (8 val.)

Seminaras yra akredituotos programos „Vaikystės fenomenas Lietuvos Didžiojoje Kunigaikštystėje“ (40 val.) dalis (I modulis)

Seminaro dalyviai turės galimybę suvokti vaikų, kaip reikšmingos ir integralios Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės ir Abiejų Tautų Respublikos visuomenės dalies, istoriją ir požiūrio į vaikus bei vaikystę kaitą nuo XIV iki XVIII amžiaus. Seminaro turinys ir jo perteikimo metodai orientuoti į bendrųjų, didaktinių ir dalykinių kompetencijų ugdymą ir yra aktualūs neformaliojo švietimo, ikimokyklinio ir priešmokyklinio, pradinio ugdymo pedagogams, muzikos, dailės, istorijos, lietuvių kalbos mokytojams, taip pat mokyklų vadovams, jų pavaduotojams ugdymui, ugdymą organizuojančių skyrių vedėjams.

Seminaro teoriniuose užsiėmimuose dalyviai susipažins su mokslininkų tyrinėjimais, o praktiniuose užsiėmimuose – su tarptautinės parodos „NErūpestingas amžius. Vaikystė Lietuvos Didžiojoje Kunigaikštystėje“ eksponatais ir jų pristatymo bei analizės metodais.

Lektoriai – jungtinė Valdovų rūmų muziejaus mokslininkų ir edukatorių komanda (dr. Ramunė Šmigelskytė-Stukienė, dr. Nelija Kostinienė, dr. Rasa Leonavičiūtė-Gecevičienė, Rita Lelekauskaitė-Karlienė, Lirija Steponavičienė, Gabrielius Kuliešius).

Dalyviai – bendrojo ugdymo mokyklų vadovai, pavaduotojai, mokytojai, muziejininkai, kultūros darbuotojai.

Kaina – 10 Eur

Pastaba. Jeigu už seminarą moka įstaiga, sąskaitą faktūrą Valdovų rūmų muziejus išsiųs el. paštu įstaigai po seminaro.

Dalyvių, kurie už kvalifikacijos kėlimo renginius moka savo lėšomis, mokestį prašytume iš anksto pervesti į AB „Swedbank“ sąskaitą LT617300010114040209 (Nacionaliniam muziejui Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmams). Mokėjimo paskirties laukelyje būtina nurodyti tikslų seminaro pavadinimą. Mokėjimo pavedimo kopiją prieš seminarą prašom atsiųsti el. paštu edukacija@valdovurumai.lt

Registracija – iki gruodžio 10 d. 24.00 val. 

Seminaro dalyvių skaičius ribotas, todėl užsiregistravus ir negalint dalyvauti prašom informuoti el. paštu edukacija@valdovurumai.lt

Publikuota: 2022-12-01 14:28 Atnaujinta: 2022-12-07 11:54
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika