Edukacinis spektaklis vaikams „Vilnių kuriam!“

Renginio data: 2022m.Vasario0213 d.11:30 - 12:30 Visi renginiai
Valdovų rūmų Renginių salė
Aktualu iki 2022-02-13
Renginio tipas:
Edukacinis renginys
Renginio tipo nr.:
4

Visus Vilniaus ir ne tik – visos Lietuvos vaikus, jų mamas ir tėvelius, seneles ir senelius, tetas ir dėdes kviečiame į nuotaikingą spektaklį „Vilnių kuriam!“. Jį mažiems ir dideliems paskutinį kartą šią žiemą dovanoja dvi paslaptingos pasakotojos – varnos Kar ir Dar. Varnos viską mato ir viską pamena, net ir tai, kas vyko seniai, prieš daugybę metų. Ar norite iš pirmų lūpų išgirsti, kur valdovas Gediminas susapnavo staugiantį vilką ir kaip šį sapną jam paaiškino krivis Lizdeika? O ar nebūtų įdomu sužinoti, kaip kūrėsi Vilniaus miestas? Ir ne tik sužinoti, bet ir tapti amatininkais bei pirkliais, plūstančiais į karališkąjį Gedimino miestą? O pabaigoje gal būtų smagu kartu su varnomis sušokti Vilniaus klestėjimo šokį? Jei norite visa tai patirti – ateikite, Jūsų laukia puiki nuotaika ir netikėtos staigmenos!

KAR KAR KAR – laukiame susitikimo DAR!

Varna Kar
Lietuvos nacionalinio dramos teatro aktorė Jurga Kalvaitytė

Varna Dar
Lietuvos nacionalinio dramos teatro aktorė Vitalija Mockevičiūtė

Scenarijaus autorės ir režisierės Jurga Kalvaitytė ir Vitalija Mockevičiūtė

Bilieto kaina vaikui – 3 Eur
Bilieto kaina suaugusiajam – 6 Eur
Bilietus galite įsigyti internetu


Viso renginio metu privaloma dėvėti ne žemesnio kaip FFP2 lygio respiratorius, priglundančius prie veido ir visiškai dengiančius nosį ir burną. 

Publikuota: 2022-01-27 13:53 Atnaujinta: 2022-02-04 09:00
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika