Koncertas „Metų laikai“

Renginio data: 2021m.Gruodžio1231 d.17:00 - 18:30 Visi renginiai
Valdovų rūmų Didžioji renesansinė menė
Aktualu iki 2021-12-31
Renginio tipas:
Koncertas
Renginio tipo nr.:
12

Paskutinę metų dieną specialiai šia proga susirenkantis kamerinis orkestras „Cappella Temporale“ kaip ir kasmet klausytojams pasiūlys nepamirštamą muzikinę kelionę su Antonijaus Vivaldžio (Antonio Vivaldi) „Metų laikais“, nuostabiomis melodijomis ir itin retu pasaulyje balsu!

Valdovų rūmuose 2021-ųjų išlydėti susirinkusius žmones džiugins du ypatingi svečiai iš užsienio.
Kartu su orkestru pirmą kartą Lietuvos scenoje pasirodys jaunas, bet išskirtiniu balsu ir muzikiniu talentu būrį muzikos profesionalų ir kritikų jau spėjęs nustebinti ir sužavėti kontratenoras Bruno de Sá.

Soprano tesitūrą puikiai įvaldęs solistas iš Brazilijos savo muzikinę karjerą pradėjo dar studijų metais gimtajame San Paule (Brazilija), atlikdamas berniuko vaidmenį Kurto Vailio (Kurt Weill) operoje „Žmogus, sakantis taip“. Debiutas buvo sėkmingas – dainininkas buvo pakviestas prisijungti prie „Amazonės“ Manause (Brazilija), „San Pedro“ San Paule ir kt. teatrų operų pastatymų.

Atlikėjas yra ne vieno tarptautinio muzikos festivalio laureatas ir prizininkas: 2016 m. laimėtas Marijos Kalas (Maria Callas) konkursas San Paule, Manhatano tarptautiniame muzikos konkurse pelnyta antroji vieta, 2020 m. prestižiniuose OPER! apdovanojimuose laimėta „Metų naujoko“ nominacija.

Šiuo metu atlikėjas daug keliauja ir pasirodo skirtingose pasaulio scenose. Džiaugiamės, kad, nepaisant įtempto grafiko ir užimtumo, Naujųjų Metų išvakarėse B. de Sá džiugins Valdovų rūmuose susirinkusius klausytojus.

Renato Donà (smuikas) – italų smuikininkas, taip pat pirmą kartą pasirodysiąs Lietuvos scenoje. Smuikuoti pradėjęs ir su pagyrimu baigęs mokslus gimtojoje Italijoje, šiuo metu dirba Džuzepės Verdžio (Giuseppe Verdi) konservatorijoje Milane ir yra įvertintas tiek žiūrovų, tiek ir daugelio muzikos profesionalų.

R. Donà yra pasirodęs daugybėje prestižinių koncertinių salių, apie 40 šalių visame pasaulyje (Šiaurės ir Pietų Amerikoje, Europoje, Afrikoje ir Azijoje). Sceną šis muzikas dažnai dalijasi su kitais garsiais kamerinės muzikos atlikėjais.

Kviečiame Naujuosius sutikti tradiciškai – su žiupsneliu naujovių!


Patekti į renginį galima tik turint galiojantį galimybių pasą arba ES skaitmeninį COVID pažymėjimą.

Bilietus galima įsigyti „Bilietai LT“ kasose ir internetu www.bilietai.lt; (taikomi aptarnavimo mokesčiai) bei Valdovų rūmų kasose, likus valandai iki renginio.

Mokiniams, studentams, senjorams ir neįgaliesiems taikomos nuolaidos (vietų su nuolaidomis skaičius ribotas!).

Koncertas su pertrauka. Vėluojantys klausytojai bus įleidžiami tik pertraukos metu.

Į koncertą prašom nesivesti ikimokyklinio amžiaus vaikų. Juos su visa šeima kviečiame į edukacinius užsiėmimus Valdovų rūmuose.

Publikuota: 2021-11-27 14:30 Atnaujinta: 2021-12-15 16:47
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika