Ciacconas & Folias. Virtuoziška italų baroko muzika

Renginio data: 2021m.Gruodžio1228 d.19:00 - 21:00 Visi renginiai
Valdovų rūmų Didžioji renesansinė menė
Aktualu iki 2021-12-28
Renginio tipas:
Koncertas
Renginio tipo nr.:
12

Senosios muzikos ansamblis „Canto Fiorito“ grįžta į Valdovų rūmų menes! Šiemet – su išskirtine, naujai, šventiniam laikotarpiui paruošta programa, pristatančia dvi savitas kompozicines formas – čakoną ir foliją, klestėjusias XVII–XVIII amžiais.

Koncerto svečiai turės progą išgirsti vokalinius ir instrumentinius Arkandželo Korelio (Arcangelo Corelli), Paolo Benedeto Belincanio (Paolo Benedetto Bellinzani), Nikolos Mateiso (Nicola Matteis), Tarkvinijaus Merulos (Tarquinio Merula), Klaudijaus Monteverdžio (Claudio Monteverdi), Johano Sebastiano Bacho (Johann Sebastian Bach) ir kitų kompozitorių kūrinius bei jų interpretacijas.

Čakona ir folija – kompozicinės formos, kurioms būdinga nuolatinė, besikartojanti ir tolygi boso linija, kuri ir sudaro kūrinio pagrindą, ir suteikia atlikėjams plačias improvizacijos galimybes.

Fantastiška XVII–XVIII a. muzika, išskirtiniai instrumentai ir organiškos kūrinių interpretacijos, atliekamos senosios muzikos ansamblio „Canto Fiorito“, nepaliks abejingų!

Renata Dubinskaitė (mecosopranas)
Rodrigo Calveyra (cinkas, išilginės fleitos, meno vadovas)
Marco Testori (barokinė violončelė)
Davide Pozzi (klavesinas)

Programoje – Claudio Monteverdi, Girolamo Frescobaldi, Benedetto Ferrari, Tarquinio Merula, Paolo Bellinzani, Nicola Matteis, Arcangelo Corelli.

   

Patekti į renginį galima tik turint galiojantį galimybių pasą arba ES skaitmeninį COVID pažymėjimą.

Bilietus galima įsigyti „Bilietai LT“ kasose ir internetu www.bilietai.lt; (taikomi aptarnavimo mokesčiai) bei Valdovų rūmų kasose, likus valandai iki renginio.

Mokiniams, studentams, senjorams ir neįgaliesiems taikomos nuolaidos (vietų su nuolaidomis skaičius ribotas!).

Koncertas su pertrauka. Vėluojantys klausytojai bus įleidžiami tik pertraukos metu.

Į koncertą prašom nesivesti ikimokyklinio amžiaus vaikų. Juos su visa šeima kviečiame į edukacinius užsiėmimus Valdovų rūmuose.

Publikuota: 2021-11-27 14:30 Atnaujinta: 2021-12-27 09:48
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika