Diskusija „Su Lietuva širdyje. Paramos Tėvynei tradicija“

Renginio data: 2021m.Rugsėjo0916 d.18:00 - 19:00 Visi renginiai
Valdovų rūmai
Aktualu iki 2021-09-16
Renginio tipas:
Diskusija
Renginio tipo nr.:
28

Kviečiame apsilankyti renginyje gyvai ir virtualiai. Norintiesiems atvykti į Valdovų rūmus – privaloma registracija. Renginys taip pat bus tiesiogiai transliuojamas numatytu laiku Valdovų rūmų muziejaus paskyroje socialiniame tinkle „Facebook“ – https://www.facebook.com/valdovurumai

JAV lietuvių parama Lietuvai tapo svarbiu ramsčiu sunkiais istoriniais laikotarpiais siekiant atkurti Lietuvos valstybingumą, jį įtvirtinti ir išlaikyti. Kokia būtų Lietuva, jei nebūtų JAV lietuvių paramos Lietuvai tradicijos? Kaip ši tradicija gimė, kokias formas ji įgavo laikui bėgant? Kas skatino JAV lietuvius po 1990 m. grįžti į tėvynę ir pasišvęsti darbui dėl Lietuvos? Diskusijoje bus nagrinėjami šie ir kitokio pobūdžio klausimai. Joje dalyvaus į Lietuvą sugrįžę iškilūs JAV lietuvių bendruomenės nariai: Vilniaus arkivyskupas metropolitas Gintaras Grušas, dr. Ramūnas Kondratas, Edmundas Kulikauskas, dr. Dalia Cidzikaitė. Įžvalgomis apie užsienyje gyvenančių lietuvių paramos Lietuvai tradiciją dalysis istorikai dr. Alfonsas Eidintas ir prof. dr. Juozas Skirius. Renginį veda dr. Živilė Mikailienė.

Renginys nemokamas, bet būtina išankstinė registracija. Patekti į renginį galima tik turint galiojantį galimybių pasą arba ES skaitmeninį COVID pažymėjimą.

REGISTRUOTIS

Po diskusijos maloniai kviečiame aplankyti parodą.
Daugiau informacijos apie parodą

 

Publikuota: 2021-07-07 10:37 Atnaujinta: 2021-10-07 09:59
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika