MIDSUMMER VILNIUS 2021: THE ROOP

Renginio data: 2021m.Liepos0715 d.21:00 - 22:30 Visi renginiai
Valdovų rūmų Didysis kiemas
Aktualu iki 2021-07-15
Renginio tipas:
Koncertas
Renginio tipo nr.:
12

„Geltonieji pradeda ir laimi!“ – ko gero, taip būtų galima apibūdinti visos Lietuvos numylėtinių – grupės „The Roop“ pasirodymą Roterdame vykusioje „Eurovizijoje“, kurios link jie žengė dvejus metus. „The Roop“ nariai buvo ištroškę nuotykio ir jam subrendo, vieną po kito išleidę superhitus „On Fire“ ir „Discoteque“, pasirašę sutartį su „Warner Music“, papasakoję savo istoriją dokumentiniame filme, išsigryninę stilių ir žanrą, išbandę draugystę ir patvirtinę pasitikėjimą vienas kitu, o kartu – užsiauginę tikėjimą savimi. „The Roop“ nuotykis sukėlė milžinišką geltonąją bangą ir grupė tebeskrieja ant jos keteros. O dabar, laimėjusi visos Europos meilę, grupė grįžta šokti su lietuviais. 

Liepos 15 d. „The Roop“ festivalio „Midsummer Vilnius“ klausytojams dovanos vienintelį ir nepakartojamą šou pačioje sostinės širdyje – Valdovų rūmuose. Plačiai pasklidę rankų triukai, pirštų karūna ir gaivališka energija visus klausytojus pakels nuo kėdžių šokti. Koncerto metu grupė atliks išskirtinę muzikinę programą, kurią papildys dar negirdėti kūriniai iš bręstančio naujojo albumo. „The Roop“ pažada, kad vakare netrūks staigmenų. Viena jų – profesionalūs šokėjai. Let’s discoteque!

Daugiau informacijos apie festivalį: www.midsummervilnius.com

Publikuota: 2021-06-01 10:40 Atnaujinta: 2021-06-02 11:39
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika