MIDSUMMER VILNIUS 2021: GABRIELĖ VILKICKYTĖ

Renginio data: 2021m.Liepos0714 d.21:00 - 22:30 Visi renginiai
Valdovų rūmai
Aktualu iki 2021-07-14
Renginio tipas:
Koncertas
Renginio tipo nr.:
12

Išskirtiniu balsu, prasmingais tekstais ir dainavimu širdimi išgarsėjusi Gabrielė Vilkickytė tiki, kad visuose žmonėse yra daug gėrio, svarbu sau ir kitiems visada linkėti šviesos. Įvairiaspalvė – gili, rami, susikaupusi, naivi, žaisminga, linksma – atlikėja liepos 14 d. festivalyje „Midsummer Vilnius“ surengs iki šiol didžiausią savo koncertą sostinėje.

Nors įprastai G. Vilkickytė scenoje pasirodo viena – sklando gandai, kad publikai apžavėti jai pakanka fortepijono ir balso, – Valdovų rūmų Didžiajame kieme jos muzika skambės kitaip: pristatydama savo debiutinį albumą „Vilko švelnumas“, Gabrielė žada įspūdingą pasirodymą. Nors kol kas muzikantė neatskleidžia būsimo pasirodymo detalių, verta paminėti, kad klausytojai galės džiaugtis neįprastai skambančia nauja programa ir netikėtais, kasdienybę praturtinančiais potyriais.

Gabrielės talentą, nuoširdumą, žavesį ir jos kuriamos muzikos poreikį gali paliudyti žiūrovai, į atlikėjos koncertą 500 bilietų nupirkę per mažiau nei 12 valandų. Ko gero, būti toje pačioje erdvėje, tirpti muzikoje, klausytis dainininkės minčių, girdėti jos širdį yra tai, ko pastaraisiais atskirties metais visi stipriai pasiilgo. G. Vilkickytė taip pat išsiilgusi savo klausytojų, todėl jau dabar galima prognozuoti, kad koncertas išsiskirs stipria energetika.

Daugiau informacijos apie festivalį: www.midsummervilnius.com

Publikuota: 2021-06-01 10:40 Atnaujinta: 2021-06-02 11:37
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika