„Palm Springsas“ (Palm springs)

Renginio data: 2020m.Rugpjūčio0825 d.21:00 - 22:30 Visi renginiai
Valdovų rūmų Didysis kiemas
Aktualu iki 2020-08-25
Renginio tipas:
Festivaliai
Renginio tipo nr.:
9

„Palm Springsas“ (Palm springs, 2020)

Trukmė – 90 min.
Šalis – JAV, Hong Kongas
Režisierius – Max Barbakow
Žanras – komedija, drama
Cenzas – N13
Kalba – anglų
Subtitrai – lietuvių

Ką darytumėte, jeigu kas rytą išgyventumėte tą pačią dieną? Nailsas ir Sara netikėtai susipažįsta vestuvėse Palm Springse. Atrodo, viskas vyksta pagal scenarijų, bet porelė galiausiai supranta, kad yra amžinai įkalinta toje pačioje dienoje. Situacija komplikuojasi, kai jie negali pabėgti ne tik iš Palm Springso ar nuo savęs, bet ir vienas nuo kito. Modernioje „Švilpiko dienos“ versijoje pagrindinius vaidmenis sukūrė iš „Saturday Night Live“ ir „Brooklyn 99“ puikiai pažįstamas Andy Sambergas bei „How I met your mother“ („Kaip aš susipažinau su jūsų mama“) seriale suvaidinusi Cristin Milioti. Vasariškas ir nostalgiškas „Palm Springsas“ tituluojamas romantiškiausiu metų filmu.

Ar esate žiūrėję filmą, gulėdami ant pledo po žvaigždėtu vasaros dangumi? „Kinas po žvaigždėmis“ siūlo išskirtinę galimybę – kino pikniką Valdovų rūmų Didžiajame kieme su vasariškiausiu filmu „Palm Springs“. Geriausią šių metų romantinę komediją „Kine po žvaigždėmis“ žiūrėkime kitaip! Žiūrovai kviečiami atsinešti pledus, pagalvėles, mėgstamus užkandžius ir nealkoholinius gėrimus.

Iškyla įvyks, jeigu oro prognozės bus palankios. Nesmarkiai lyjant ar labai atvėsus orui, vyks įprastas kino seansas.
Įsigijusieji VIP bilietus turės galimybę įsitaisyti ant šezlongų.

 


Bilietus galite įsigyti čia.


Organizuoja VšĮ „Kino pasaka“

Publikuota: 2020-07-22 17:45 Atnaujinta: 2020-08-18 11:16
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika