Koncertas „Metų laikai. Įmantrusis da Vinčio instrumentas“

Renginio data: 2019m.Gruodžio1231 d.17:00 - 19:00 Visi renginiai
Valdovų rūmų Didžioji renesansinė menė
Aktualu iki 2019-12-31
Renginio tipas:
Koncertas
Renginio tipo nr.:
12

Kamerinis orkestras CAPPELLA TEMPORALE
SŁAWOMIR ZUBRZYCKI
 (viola organista, Lenkija)
MONIKA KUČINSKA (sopranas)

Paskutinę metų dieną specialiai šia proga susirenkantis kamerinis orkestras „Cappella Temporale“, kaip ir kasmet, klausytojams pasiūlys nepamirštamą muzikinę kelionę su Antonio Vivaldi „Metų laikais“, nuostabiomis melodijomis, muzikiniais pokštais, staigmenomis ir įdomiais solistais!

Pagrindinis šių metų orkestro svečias – lenkų kilmės atlikėjas, kompozitorius ir muzikos instrumentų meistras, gimęs ir gyvenantis Krokuvoje, Sławomiras Zubrzyckis. 1988 m. Krokuvos muzikos akademijoje baigęs fortepijono ir kompozicijos specialybes, vėliau studijavo Bostono konservatorijoje, įgūdžius ir žinias gilino daugelyje meistriškumo kursų.

2009 m. S. Zubrzyckis susidomėjo Renesanso genijaus Leonardo da Vinci, kurio 500 metų mirties metines minime šiemet, eskizais su netradicinio tipo instrumentu, sujungiančio klavišinių ir styginių muzikos instrumentų savybes – „viola organista“. Išstudijavęs 1488–1489 originalius eskizus, taip pat vėlesnius nepriklausomai kurtus panašių instrumentų brėžinius, Sławomiras prikėlė unikalų instrumentą naujam koncertiniam gyvenimui ir šiam vakarui atsiveš jį į Lietuvą.

Vakaro programoje pasirodysianti Monika Kučinska – tarptautinių konkursų laureatė, festivalių dalyvė, aktyviai koncertuojanti tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Monika yra XIX Vincės Jonuškaitės-Zaunienės dainininkų konkurso I premijos laureatė, jau sukūrusi vaidmenis ne viename spektaklyje – „Meistriškumo pamoka (Maria Callas)“, pastatytame Valstybiniame Vilniaus mažajame teatre, „Vilnius City Opera“ rodytuose D. Ibelhauptaitės režisuotų operų G. Puccini „Tosca“, G. Verdi ,,Trubadūras“, W. A. Mozarto ,,Visos jos tokios“, Ch. Gounod ,,Faustas“, P. Čaikovskio „Pikų dama“ pastatymuose. Šiuo metu solistė tobulina savo vokalo įgūdžius Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, profesorės Astos Krikščiūnaitės klasėje.


Bilietai parduoti

Bilietų kainos: 15, 21, 26, 30 Eur;

Bilietus galima įsigyti Valdovų rūmų kasose, „Bilietai LT“ kasose ir internetu www.bilietai.lt (taikomi aptarnavimo mokesčiai).

Mokiniams, studentams, senjorams ir neįgaliesiems taikomos nuolaidos. Vietų su nuolaidomis skaičius ribotas!


Koncertas su pertrauka. Vėluojantys klausytojai bus įleidžiami tik pertraukos metu.

Į koncertus prašom nesivesti ikimokyklinio amžiaus vaikų. Juos su visa šeima kviečiame į edukacinius užsiėmimus Valdovų rūmuose.

Publikuota: 2019-11-15 17:36 Atnaujinta: 2019-12-12 11:55
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika