Gatvės šokio spektaklis FLYING BACH

Renginio data: 2019m.Liepos0723 d.21:00 - 22:30 Visi renginiai
Valdovų rūmų Didysis kiemas
Aktualu iki 2019-07-23
Renginio tipas:
Spektaklis
Renginio tipo nr.:
24

Liepos 23 d. Valdovų rūmų kieme skirtingų epochų kultūra susivienys nenusakomoje harmonijoje. „Midsummer Vilnius“ festivalyje unikalų projektą „Flying Bach“ pristatys pasaulyje geriausiais pripažinta gatvės šokėjų trupė „Flying Steps“, kurie žiūrovus pakerės judesio interpretacijomis pagal klasikinę Johanno Sebastiano Bacho muziką.

Keturiskart pasaulio breiko šokių čempionai „Flying Steps“ ir garsus operos režisierius Christoph Hagel iš Vokietijos sukūrė įspūdingą projektą ir padarė tai, kas iki tol atrodė neįmanoma – suvienijo klasikinę muziką bei urbanistinį „breakdance“ šokį.

Unikalus ir novatoriškas J. S. Bacho kūrinių rinkinio „Gerai suderintas klavyras“ pritaikymas urbanistinio šokio žanre suskaldo visus barjerus tarp dviejų skirtingų pasaulių ir laikmečių. Dėmesį prikaustančio muzikinio spektaklio metu barokinės melodijos ir elektroninės muzikos ritmai darniai susilieja su meistriška judesio technika.

 „Flying Bach“ pristatymo video: https://vimeo.com/273492072

Dar 2010 m. Berlyne pristatytas projektas įrodė, kad breiko šokis gali būti puikia priemone J. S. Bacho muzikai interpretuoti – šokėjai įkūnija muziką ir judesiu perteikia pasakojamą istoriją.

„Flying Bach“ yra pirmasis „breakdance“ šou, kuris viename svarbiausių Vokietijos apdovanojimų „ECHO Klassik“ laimėjo specialųjį prizą. Kolektyvas su šiuo projektu jau lankėsi 35 šalyse ir savo pasirodymu sužavėjo daugiau nei 500 000 žmonių.

Festivalis „Midsummer Vilnius“ vyks šių metų liepos 15-26 d.

Festivalio „Midsummer Vilnius“ 2018 m. video: https://youtu.be/1IZQroe7-Fo

Daugiau informacijos apie festivalį „Midsummer Vilnius“ – „Facebook“ paskyroje ir internetiniame puslapyje www.midsummervilnius.com

Publikuota: 2019-05-08 16:01
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika