Koncertas MANTAS: RHAPSODY RECOMPOSED

Renginio data: 2019m.Liepos0715 d.21:00 - 23:00 Visi renginiai
Valdovų rūmų Didysis kiemas
Aktualu iki 2019-07-15
Renginio tipas:
Koncertas
Renginio tipo nr.:
12

Liepos 15 d. šių metų „Midsummer Vilnius“ atidarys ypatingas, gyvybingumu ir energija išsiskiriantis muzikinis pasirodymas „Mantas: Rhapsody Recomposed“. Festivalyje atlikėjas Mantas Jankavičius su grupe surengs išskirtinį koncertą, kurio metu naujai suskambės legendinės grupės QUEEN dainos, akomponuojamos į sceną atgabentų vargonų.

„Midsummer Vilnius“ festivaliui paruoštas unikalus muzikinis projektas yra vienintelis tokio formato pasirodymas ne tik Lietuvoje bet ir pasaulyje. Pirmą kartą scenoje susilies veržlus QUEEN muzikos gūsis su didingais vargonų muzikos garsais.

Praeitais metais pasirodęs biografinis filmas „Bohemian Rhapsody“ dar kartą priminė apie neblėstantį grupės QUEEN muzikos aktualumą. Laikui nepavaldi, muzikos istoriją pakeitusi kūryba verta išskirtinio dėmesio, todėl šiais metais „Midsummer Vilnius“ festivalio lankytojams suteikiama išskirtinė galimybė nerti į galingą jų muzikos bangą. Tokios dainos, kaip „We Are the Champions“, „Show Must Go On“, „Bohemian Rhapsody“, „We Will Rock You“ ir kiti kūriniai atgims kitokiame skambesyje.

Kultines dainas naujam gyvenimui prikels specialiai paruoštos aranžuotės, o įsimintiną reginį kurs ypatinga scenografija bei efektingi Kęsto Rimdžiaus kurti kostiumai.

Mantą drąsiai galima vadinti aukščiausios klasės scenos profesionalu, kurio pasirodymai brandinami ir gludinami siekiant tobulybės. Koncertui „Midsummer Vilnius“ festivalyje atlikėjas ruošiasi itin atsakingai, būsimą skambesį tobulina kartu su profesionaliu vargonininku Robertu Lamsodžiu.

Pasak Manto, šis projektas jam yra intriguojantis iššūkis. „Tokio išskirtinio skambesio dar nebandėme ieškoti, o dabar, festivalyje, tai nuskambės gyvai. Koncerto metu scenoje susitiks dvi dieviškos jėgos – didingas vargonų skambesys ir QUEEN muzika, kurios niekaip kitaip ir nepavadintum, kaip dieviška. Vargonai dar labiau sustiprins galingą roko muzikos skambesį. Labai džiaugiuosi, kad šios muzikos „šventove“ taps didingieji Valdovų rūmai, kur susitiks istorija ir novatoriškumas“, – pasakojo M. Jankavičius.

Nepriekaištingas atlikimas, teatrališkumas ir judesio plastika sujungia Manto, kaip visapusiško, profesionalaus atlikėjo portretą, o jo atsidavimas muzikai garantuoja nuoširdų pasirodymą.

Festivalis „Midsummer Vilnius“ vyks šių metų liepos 15–26 d.

Festivalio „Midsummer Vilnius“ 2018 m. video: https://youtu.be/1IZQroe7-Fo

Daugiau informacijos apie festivalį „Midsummer Vilnius“ – „Facebook“ paskyroje ir internetiniame puslapyje www.midsummervilnius.com

Bilietai

Publikuota: 2019-05-08 15:00
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika