Naujametis koncertas „Metų laikai“

Renginio data: 2018m.Gruodžio1231 d.17:00 - 18:30 Visi renginiai
Valdovų rūmų Didžioji renesansinė menė
Aktualu iki 2018-12-31
Renginio tipas:
Koncertas
Renginio tipo nr.:
12

Kamerinis orkestras CAPPELLA TEMPORALE

DANIIL BULAYEV (smuikas, Latvija)

GUNTA GELGOTĖ (sopranas, Latvija, Lietuva)

Paskutinę metų dieną specialiai šia proga susirenkantis kamerinis orkestras „Cappella Temporale“, kaip ir kasmet, klausytojams siūlys nepamirštamą muzikinę kelionę su Antonio Vivaldi „Metų laikais“, nuostabiomis melodijomis, muzikiniais pokštais, staigmenomis ir įdomiais solistais!

Šį vakarą Valdovų rūmuose 2018-ųjų išlydėti susirinkusius žmones džiugins du latvių kilmės solistai. Trylikametis smuiko vunderkindas Daniilas Bulayevas savo talentu stebina nuo mažens. Būdamas penkerių su kameriniu orkestru jis debiutavo Rygoje, septynerių su simfoniniu orkestru jau grojo Rusijoje, o dar po metų atliko savo pirmąjį solinį rečitalį prestižinėje Maskvos P. Čaikovskio konservatorijos koncertų salėje. Daniilas jau yra koncertavęs su „Kremerata Baltica“, Latvijos nacionaliniu, Latvijos nacionaliniu operos, Liepojos simfoniniu, Lietuvos valstybiniu simfoniniu ir kitais orkestrais.

Gunta Gelgotė yra latvių kilmės koloratūrinis sopranas, jau septynerius metus gyvena Lietuvoje. Sukūrė vaidmenų tiek Rygos operos teatre, tiek Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre Vilniuje. Yra kviečiama kaip solistė pasirodyti su Latvijos nacionaliniu simfoniniu, „Sinfonietta Riga“, Šlėzvigo-Holšteino festivalio, Balthazaro-Neumanno, Estijos nacionaliniu simfoniniu, Lietuvos kameriniu orkestrais. Solistė yra gavusi Latvijos Didįjį muzikos apdovanojimą. 


Bilietų kainos
15, 21, 26, 30 Eur

Bilietus galima įsigyti Valdovų rūmų kasose, „Bilietai LT“ kasose ir internetu www.bilietai.lt (taikomi aptarnavimo mokesčiai).

Mokiniams, studentams, senjorams ir neįgaliesiems taikomos nuolaidos.

Vietų su nuolaidomis skaičius ribotas!


Koncertas su pertrauka. Vėluojantys klausytojai bus įleidžiami tik pertraukos metu.

Į koncertus prašom nesivesti ikimokyklinio amžiaus vaikų. Juos su visa šeima kviečiame į edukacinius užsiėmimus Valdovų rūmuose.

Publikuota: 2018-11-13 11:09 Atnaujinta: 2018-11-26 11:02
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika