Freaks On Floor: Roko Mišios

Renginio data: 2018m.Liepos0718 d.20:30 - 22:30 Visi renginiai
Valdovų rūmų Didysis kiemas
Aktualu iki 2018-07-18
Renginio tipas:
Festivaliai
Renginio tipo nr.:
9

Šią vasarą „Midsummer Vilnius“ festivalis suskambės įvairiuose muzikiniuose žanruose, tarp kurių ir roko muzika, kurią liepos 18 d. į Valdovų rūmų kiemą atneš grupė „Freaks On Floor“ koncerte „Roko Mišios“.

Daugiau nei dešimtmetį kartu grojantys muzikantai Justinas Jarutis ir Rokas Beliukevičius festivalio scenoje pasirodys ne vieni – koncerto metu tinkamą atmosferą padės kurti styginių instrumentų grupė bei ištikimi bendražygiai, muzikantai Tadas Žukauskas (bosinė gitara), Gintas Bagdonas (akustinė gitara). „Su šiais nuostabiais vyrais skambame žymiai sodriau, o styginių kolektyvas įneš dar daugiau didingumo rokenrolui“, – sakė grupės būgnininkas Rokas Beliukevičius.

Grupės branduolį sudarantys muzikantai Justinas ir Rokas nestokoja kūrybinio smalsumo ir nuolat  ieško kažko naujo, įdomaus – būtent dėl to muzikantai išlaiko intrigą, yra laukiami koncertuose ir kaskart klausomi lyg naujai. Šį kartą, „Midsummer Vilnius“ festivalyje, grupė sau kelia naują užduotį savo koncertu itin gerai suderėti su Valdovų rūmų kieme tvyrančia atmosfera – ruošia specialų savo muzikos skambesį koncerte „Roko mišios“.

„Klausytojams dovanosime išskirtinį koncertą. Vien tai, kad grosime Valdovų rūmuose yra didelis išskirtinumas, ten sugroti norėjome seniai. Vieta įpareigoja koncertą sukurti kitokį nei įprastai, tam kuriame naujas aranžuotes ir tikimės, kad „Freaks On Floor“ muzika ir rūmų atmosfera puikiai suderės,“ – apie būsimą koncertą pasakojo grupės vokalistas ir gitaristas Justinas Jarutis.

Daugeliui alternatyvios muzikos gerbėjų „Freaks On Floor“ tandemo pristatinėti nereikia, vis tik, tai viena tituluočiausių naujosios kartos Lietuvos roko grupių, išleidusi keturis albumus, sėkmingai koncertuojanti ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Grupė jau yra koncertavusi tokiuose kaimyninių šalių festivaliuose kaip „Heineken Open’er“ Lenkijoje, „Rabarock“ – Estijoje, „Positivus“ – Latvijoje ir kt.

Dažniausiai energingi, šiek tiek pakvaišę, kartais melancholiški ir neprarandantys unikalumo „Freaks on Floor“ savo muzikoje ne tik jungia roko, indiefunk muzikinius stilius, bet ir jais apipina prasmingą žinią nešamą klausytojui. Koncerte „Roko mišios” muzikantai rokenrolo dvasią skleis su visai kitokia energija.

„„Roko mišios” – labai svarbus koncertas mums, kaip grupei. Klausytojai turės galimybę išgirsti gerai žinomas mūsų dainas skambančias kitaip, nei įprastuose koncertuose. Tai nebus liūdnos mišios. Tai bus šventinės mišios, roko mišios“,  – pasakojo grupės vokalistas ir gitaristas Justinas Jarutis.

Festivalis „Midsummer Vilnius“ vyks šių metų liepos 16-27 d.

Festivalio organizatorių tinklalapis: midsummervilnius.com

Publikuota: 2018-05-08 15:01 Atnaujinta: 2018-05-15 09:32
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika