Kvintesencija: muzikinė kelionė per epochas su gurmaniškais patiekalais

Renginio data: 2017m.Balandžio0424 d.19:00 - 21:00 Visi renginiai
Valdovų rūmai
Aktualu iki 2017-04-24
Renginio tipas:
Visi renginiai
Renginio tipo nr.:
1

Tik – tak – tik – tak... laikrodžiai vis primena, kad turime bėgti, kasdien daug nuveikti, dar daugiau pasiekti, kilti karjeros laiptais, išnaudoti kiekvieną galimybę, tobulėti...

O jei vieną vakarą mūsų laikrodžiai imtų ir sustotų?.. Sustotų Renesanso epochoje, o tada pamažu pradėtų suktis ir pasiektų baroką, klasicizmą, romantizmą, o galiausiai – XX amžių?

Tad vienam vakarui išleiskite savo sielą trumpoms atostogoms – leiskite jai pailsėti pačioje vakarinio Vilniaus širdyje – Valdovų rūmuose. Vakaro metu, pasitelkę visus savo pojūčius, galėsite nukeliauti į penkias skirtingas epochas. Senųjų mūrų ir modernių konstrukcijų dermėje aidinti styginių kvarteto muzika, gurmaniškų patiekalų kvapai ir skonis nukels į iškilųjį Renesansą, puošnųjį Baroką ir Klasicizmą, užsisvajojusį Romantizmą ir Naujuosius laikus. Tai vakaras, kur susijungus muzika, kulinarija ir žmogaus pojūčiai, įvyks šis tas tikrai nepaprasto, bus atgaivintos visos pamirštos ar nuo rutinos pavargusios mūzos!

Paskubėkite įsigyti išankstinius bilietus specialia kaina!

Publikuota: 2017-04-11 15:45 Atnaujinta: 2017-04-18 10:04
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika