Parodos bei jos katalogo pristatymas visuomenei

Renginio data: 2017m.Sausio0124 d.18:00 - 19:30 Visi renginiai
Valdovų rūmai
Aktualu iki 2017-01-24
Renginio tipas:
Parodos atidarymas
Renginio tipo nr.:
17

Renginyje iš pirmų lūpų išgirsite apie parodos sumanymo idėją, sužinosite apie atliktus darbus formuojant Valdovų rūmų muziejaus Kultūros, meno ir istorijos vertybių rinkinį bei atrenkant eksponatus šiai parodai. Išgirsite pikantiškų detalių apie šių vertybių įsigijimą ir atsigabenimą į muziejų, taip pat apie dažnai visuomenei nematomą, tačiau labai svarbią kultūros paveldo institucijoje triūsiančių specialistų veiklos sritį. Galėsite įsigilinti į Valdovų rūmų muziejaus minėto rinkinio sudarymo problematiką ir jo pristatymą visuomenei parodų ir leidybos plotmėse.

Parodoje eksponuojamos vertybės į Valdovų rūmų kolekciją pateko įvairiais būdais: buvo įsigytos Lietuvos ir užsienio aukcionuose, antikvariatuose, iš privačių kolekcijų, perduotos kitų institucijų. Didelė dalis eksponatų buvo padovanoti muziejaus bičiulių ar rėmėjų. 

Dalyvauja parodos rengėjai, Valdovų rūmų muziejaus specialistai: parodos kuratorius Dalius Avižinis, parodos leidybos koordinatorė dr. Živilė Mikailienė ir katalogo sudarytoja Rita Lelekauskaitė.


Po renginio klausytojai maloniai kviečiami aplankyti parodą.

Renginys nemokamas, tačiau prašom iš anksto registruotis paspaudus šią nuorodą.

Organizatoriai pasilieka teisę keisti renginio datą ir dalyvius.

Publikuota: 2017-01-13 15:40 Atnaujinta: 2017-01-23 11:09
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika