Naujų Idėjų Kamerinis Orkestras NIKO

Renginio data: 2016m.Spalio1015 d.19:00 - 20:10 Visi renginiai
Valdovų rūmų Didžioji renesansinė menė
Aktualu iki 2016-10-15
Renginio tipas:
Koncertas
Renginio tipo nr.:
12

Naujų idėjų kamerinio orkestro NIKO koncertas - naujo albumo pristatymas 

Muzikavimo džiaugsmas, originalumas, drąsa ir išskirtinė atlikimo kokybė - visi šie žodžiai tinka apibūdinti Naujų idėjų kamerinį orkestrą NIKO. Manantys, kad moderni klasikinė muzika yra kažkas nesuprantamo ar nuobodaus, išgirdę NIKO atliekamus kūrinius, labai tikėtina, pakeis savo nuomonę ir taps tikrais tokios muzikos entuziastais. Atlikdami kūrinius mintinai ir sujungdami populiariosios ir klasikinės muzikos idiomas su netradicinėmis styginių instrumentų grojimo technikomis, į pasirodymą įtraukdami dainavimą ar minimalistinę choreografiją, NIKO sukuria stulbinančią patirtį. Efektas užburiantis, rezultatas patrauklus įvairaus amžiaus publikai.

Koncerto Valdovų rūmuose metu NIKO taip pat pristatys savo naujausią kompaktinę plokštelę, kurią įrašė dviejų žemynų įrašų studijose. Siekdami kuo geriau atskleisti tembrines ir akustines styginių instrumentų savybes NIKO šį albumą įrašinėjo ne tik Lietuvoje ir Vokietijoje, bet ir prestižinėje “Paramount” įrašų studijoje Jungtinėse Amerikos Valstijose.

Pastarąjį dešimtmetį NIKO tapo neatsiejama Vilniaus muzikinio gyvenimo dalimi, bei Lietuvos ambasadoriumi visoje Europoje ir Jungtinėse Amerikos Valstijose. Inovacijas mene ir muzikoje vertinanti Norvegijos publika vos prieš keletą savaičių  festivalyje “Festspillene i Elverum” vykusį lietuvių pasirodymą palydėjo griausmingais aplodismentais. “Tai buvo nauja, netradicinė kamerinė muzika ir ... o Dieve, kokia puiki (“cool”) ji buvo! Tai yra muzika, atspindinti mūsų laiką ir pajėgi kreiptis į kur kas platesnę auditoriją” - rašoma Norvegijos dienraštyje “Hamar Arbeiderblat”.

Durys atidaromos –  18:15

Kaina –  7.00 –  21.00 Eur
Vaikai nemokamai neįleidžiami. Studentams, senjorams, moksleiviams, neįgaliesiems (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą) taikoma 40% nuolaida.

Organizatorius – Naujų idėjų kamerinis orkestras NIKO

Publikuota: 2016-09-16 21:00 Atnaujinta: 2016-10-14 15:13
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika