DIEVE SAUGOK KARALIENĘ. Muzika trims Anglijos valdovėms

Renginio data: 2016m.Rugsėjo0921 d.19:00 - 20:30 Visi renginiai
Valdovų rūmai
Aktualu iki 2016-09-21
Renginio tipas:
Koncertas
Renginio tipo nr.:
12

Programoje, įkvėptoje pirmosios Jungtinės Karalystės himno frazės, susitelkiama ties trimis Anglijos valdovėmis, reikšmingai prisidėjusiomis prie karalystės muzikinės aplinkos. Pirmoji – Marija I, Tiudorų dinastijos atstovė, atkūrusi Anglijoje katalikybę. Šie pokyčiai labai paveikė muziką, o prie jos kaitos prisidėjo Viljamas Berdas (William Byrd). Antroji karalienė – Marija II, jos vaidmuo buvo itin svarbus Henrio Perselio (Henry Purcell) gyvenime. Trečioji – Elžbieta I, valdovė, kurios laikais buvo atrandami naujieji pasauliai, suklestėjo krašto ekonomika, o jos rūmai buvo tapę poetų, muzikų, rašytojų ir mokslininkų susibūrimo vieta. Viljamo Šekspyro laikų visuomenėje jau egzistavo įtampa tarp katalikybės ir anglikonų. Iki šiol daugelis nenuilstamai ieško įrodymų, ar jis buvo katalikas, ar ne. Deja, iki šiol jų rasta nepakankamai... Koncerto programa kviečia į kelionę per skirtingus anglų muzikos žanrus, kuriuos kompozitoriams teko kurti atsižvelgiant į monarchijos išpažįstamą credo.

Projekto vadovas Marco Vitale (Italija, Lenkija)
Choras „Brevis“
Ansamblis „Contrasto armonico“ (Italija, Ispanija, Lenkija, Lietuva)

Bilietų kainos: 3, 5, 7, 9 Eur
Bilietus galima įsigyti Valdovų rūmų ir „Bilietai LT“ kasose bei internetu www.bilietai.lt (taikomi aptarnavimo mokesčiai).
Muziejaus kasose taikomos nuolaidos: 
20.00 % – studentams, moksleiviams, senjorams (1 bil.)
20.00 % – žmonėms su negalia (1 bil.).

Publikuota: 2016-08-31 11:28 Atnaujinta: 2016-09-01 16:44
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika