Don Kichotas ir Baroko epochos šokis

Renginio data: 2016m.Rugsėjo0919 d.19:00 - 20:30 Visi renginiai
Valdovų rūmai
Aktualu iki 2016-09-19
Renginio tipas:
Koncertas
Renginio tipo nr.:
12

Ispanų ansamblį „La Ritirata“ šią programą parengti įkvėpė šiemet minimos 400-osios Migelio de Servanteso mirties metinės. Juk visi žino ir yra skaitę pasaulinės literatūros šedevru laikomą jo „Don Kichotą“! Liūdnojo Vaizdo riteris ne tik yra tapęs idealisto archetipu, bet ir inspiravęs ne vieną M. de Servanteso amžininką ar jau vėliau gyvenusį menininką atspindėti jo nuotykius. Ne išimtis ir Baroko epochos kompozitoriai. Šio koncerto programoje – ne vienas hidalgo gyvenimo epizodas. Greta Georgo Filipo Telemano (Georg Philipp Telemann) ir Mišelio Rišaro Delalando (Michel Richard Delalande) instrumentinės muzikos, klausytojai galės išgirsti pastarojoje kolektyvo išleistoje kompaktinėje plokštelėje įrašytus šokius iš mažai žinomų Antonijaus Kaldaros (Antonio Caldara) operų pagal M. de Servanteso kūrinius.

Violončelininko Josetxu Obregóno suburtas ansamblis yra pasivadinęs Ispanijoje sukurto Luidžio Bokerinio (Luigi Boccherini) kvinteto finalo pavadinimu. Todėl jo repertuare – ne vien visų Europos kraštų barokinė muzika, bet ir kompozitorių klasikų opusai.

Ansamblis „La Ritirata“ (Ispanija)
Vadovas Josetxu Obregón
Tamar Lalo – išilginės fleitos
Pablo Prieto – smuikas
Daniel Pinteño – smuikas
David Glidden – altas
Ignacio Prego – klavesinas
Josetxu Obregón – violončelė

Koncertą remia Ispanijos Karalystės ambasada Lietuvoje
Ansamblį remia Ispanijos Karalystės švietimo, kultūros ir sporto ministerija

Bilietų kainos: 5, 7, 9, 12 Eur
Bilietus galima įsigyti Valdovų rūmų ir „Bilietai LT“ kasose bei internetu www.bilietai.lt (taikomi aptarnavimo mokesčiai).
Muziejaus kasose taikomos nuolaidos: 
20.00 % – studentams, moksleiviams, senjorams (1 bil.)
20.00 % – žmonėms su negalia (1 bil.).

Publikuota: 2016-08-31 11:03 Atnaujinta: 2016-09-01 17:31
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika