Koncertas „Gyvenimo paveikslai“

Renginio data: 2016m.Kovo0328 d.19:00 - 20:15 Visi renginiai
Valdovų rūmų Didžioji renesansinė menė
Aktualu iki 2016-03-28
Renginio tipas:
Koncertas
Renginio tipo nr.:
12

Ansamblis „Morgaine“
Alina Rotaru – klavesinas
Darius Stabinskas – sopraninė viola da gamba
Karin Silldorff – išilginės fleitos
Michele Carreca – teorba

Ši programa lyg menama Anglijos karalienės Elžbietos laikų Renesanso žmogaus kelionė per skirtingus gyvenimo tarpsnius. Juos perteikia XVI–XVII a. sandūros muzika iš Anglijos, Nyderlandų, Italijos ir Abiejų Tautų Respublikos. Sodrų muzikinį garsovaizdį papildo Viljamo Šekspyro (William Shakespeare), Džono Dono (John Donne), Pjero de Ronsaro (Pierre de Ronsard) ir Schirin Nowrousian poezija, iliustruota Albrechto Diurerio (Albrecht Dürer) akvarele „Irisas“, nuo jauno iki paskutinio nuvytusio žiedo, įkūnijančio visos žemiškos gyvybės laikinumo metaforą. Metafizinė kelionė prasideda jaunatvišku entuziazmu, lydimu aistros, meilės nuotykių, vėliau perauga į melancholiją, egzistencinį nuovargį, pabaigoje grįždama į tyrumą ir pasitraukimą.

Tarptautinis ansamblis „Morgaine“ (vadovai Alina Rotaru ir Darius Stabinskas) daugiausia dėmesio skiria vėlyvojo Renesanso ir ankstyvojo Baroko repertuarui. Pasitelkę muzikos, vaizdų ir poezijos sintezę, atlikėjai tiria Elžbietos melancholijos fenomeną, persmelktą šešėlių ir šviesos.

Bilieto kaina – 10 Eur.

Bilietus galima įsigyti „Bilietai LT“ kasose ir internetu www.bilietai.lt (taikomi aptarnavimo mokesčiai).
Moksleiviams, studentams, senjorams ir neįgaliems asmenims taikomos nuolaidos.

Organizatorius - VšĮ „Banchetto musicale“.

Publikuota: 2016-03-14 09:19 Atnaujinta: 2016-03-25 12:16
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika