Festivalis „Baroko vakarai“: Lagamino vaikai

Renginio data: 2015m.Lapkričio1128 d.19:00 - 20:00 Visi renginiai
Aktualu iki 2015-11-28
Renginio tipas:
Koncertas
Renginio tipo nr.:
12

Jau antrus metus Prancūzų instituto Lietuvoje ir Nacionalinio muziejaus Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmų su partneriais rengiamo senosios muzikos festivalio „Baroko vakarai“ koncertas.

STEFANO AMORI, mimas
MAROUAN MANKAR BENNIS, klavesinas

Stefanas Amoris (Stefano Amori) ir Maruanas Mankaras Benisas (Marouan Mankar Bennis) – tai duetas, kurio pasirodymai atskleidžia barokinio vaidinimo subtilybes ir nepalieka abejingų. Lagaminas yra šio muzikinio spektaklio pagrindinis elementas, kuriame komedijos del arte pasaulis susilieja su garsių baroko muzikos meistrų garsais. Lagaminas – XVII a. aktorių atributas. Jame buvo laikomi kostiumai, kaukės ir aksesuarai, naudojami siekiant perteikti įvairius komedijos charakterius. Lagaminas reikalingas improvizacijai ir teatrui, nes atstoja mažą žvakės šviesos apšviestą ložę su pakyla ar tradicinę dekoraciją su tapyta drobe. Muzika atkuria pasaulį, kuriame komikas, įkvėptas lagamine rastų gėrybių, kuria savarankiškus paveikslus nuo poetiškos Pjero (Pierrot) pantomimos iki chaotiško monologo ir Arlekino burleskos. Šių keliaujančių aktorių pasirodymas yra poetiškas, linksmas, kartais melancholiškas.

Programa buvo sukurta 2012 m. Opéra-Comique teatre (Paryžius). Ruano miesto iniciatyva ji buvo perduota l’Aître Saint-Maclou.

Bilietų kainos: 5, 9, 12 Eur

Bilietai parduodami Valdovų rūmų muziejaus ir „Bilietai LT“ kasose, taip pat internetu  www.bilietai.lt (taikomi aptarnavimo mokesčiai)
Moksleiviams, studentams, senjorams ir neįgaliesiems 1 bilietui taikoma 50 proc. nuolaida.
Rengėjai: Prancūzų institutas Lietuvoje, Nacionalinis muziejus Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmai, VšĮ „Domus artis“
Projektą iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Lietuvos Respublikos kultūros ministerija

Publikuota: 2015-10-07 13:31 Atnaujinta: 2015-11-23 14:08
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika