LEON SOMOV & JAZZU

Renginio data: 2015m.Liepos0723 d.20:00 - 22:00 Visi renginiai
Valdovų rūmų Didysis kiemas
Aktualu iki 2015-07-23
Renginio tipas:
Koncertas
Renginio tipo nr.:
12

„M.A.M.A. 2014“ geriausia metų grupė „Leon Somov & Jazzu“ rengia išskirtinį vasaros koncertą „Istorijos“ Valdovų rūmų Didžiajame kieme. Atiduodami duoklę savo šalies istorijai, jie atliks dar niekada negirdėtą lietuvišką programą.

Nuo savo debiuto 2005 m. vokalistė Justė Arlauskaitė-Jazzu ir prodiuseris Leonas Somovas rado kelią į didžiąsias koncertų sales ir tapo labai paklausia gyvai grojančia grupe. Dabar jie ne tik panirę į grupės veiklą, bet ir dalyvauja įdomiuose tarptautiniuose projektuose. Jazzu šiuo metu dirba su garsia švedų muzikos agentūra „Mr. Radar“, rašo savo solinį albumą. Dainos anglų kalba jų galvose gimsta dažniau nei lietuviškos. Tačiau duetas visada pabrėžia, kad nesvarbu, kokia kalba kuri – muzika yra tikroji kalba, kurią visi supranta.

„Bet vis dėlto mes – lietuviai, gyvename Lietuvoje. Jei ne ši šalis, nebūtume tie, kas esame“, – sako Jazzu, Valdovų rūmuose ketinanti nusilenkti savo šalies kultūrai ir istorijai.

„Pamenu, kai prieš metus grojome Trakų pilies kieme – tada būdama ant scenos pasakiau: „Ar jaučiate legendas, sklandančias ore?“. Manau, šįkart jausmas bus panašus. Valdovų rūmai – kaip didingai skamba! Šioje erdvėje grosime pirmą kartą, todėl ruošiamės išskirtiniam vakarui. Net neabejoju, kad jis bus vienas įsimintiniausių. „Istorijos“ – tema labai jautri ir plati, o ir lokacija ypatinga, –œ sako Jazzu. – Į kiekvieną koncertą žiūrime labai konceptualiai, šį kartą temą padiktavo pati vieta. Laužėme galvas, koks tas koncertas turėtų būti... Ir tada tiesiog šovė mintis: „Taigi dainuosime istorinėje vietoje!“ Ten koncertuodami tarsi liesimės prie istorijos, su visais susirinkusiaisiais tarsi ją kursime toliau. Kiekvienas iš mūsų turime savo istoriją – mes su Leonu savąsias pasakojame pasitelkdami muziką.“

Valdovų rūmų kieme skambės lietuviškos dainos, lydinčios „Leon Somov & Jazzu“ nuo jų karjeros pradžios. „Bus dainų, kurių negrojome jau kurį laiką, kurios yra svarbiausios mūsų su Leonu kūryboje. Skambės populiariausios mūsų dainos ir dar niekur negirdėti kūriniai, kurių turime ne vieną ir ne du“, – intriguoja Jazzu.

Leonas Somovas savo gerbėjams yra pažadėjęs ir visą lietuviškos muzikos albumą. Koncerto organizatoriai užsimena, kad Valdovų rūmai – puikiai tinkama vieta pagaliau tai išgirsti, pamatyti ir galbūt įsigyti panašiomis sąlygomis, kaip įsigyjamos meno vertybės, kurių gausūs Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmai.

Koncerto bilietus platina „Bilietų pasaulis“ bei www.bilietupasaulis.lt

Publikuota: 2015-06-01 18:03 Atnaujinta: 2015-06-02 13:49
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika