APOCALYPTICA ''SHADOWMAKER'' TURO KONCERTAS

Renginio data: 2015m.Liepos0709 d.20:00 - 22:00 Visi renginiai
Valdovų rūmų Didysis kiemas
Aktualu iki 2015-07-09
Renginio tipas:
Koncertas
Renginio tipo nr.:
12

Ne kartą Lietuvoje koncertavęs charizmatiškų violončelininkų ketvertas šį sykį džiugins melomanus savo aštuntuoju studijiniu albumu „Shadowmaker“, kuris parduotuvių lentynas pasieks š.m. balandžio pabaigoje.

Po grupės susikūrimo 1993 m. ir po pirmojo albumo „Plays Metallica by Four Cellos“ pasirodymo  „Apocalyptica“ sulaukė tarptautinio pripažinimo ir subūrė didelę savo gerbėjų auditoriją, kurią sudaro sunkiojo metalo šalininkai ir tuo pačiu akademinės muzikos garbintojai. Keturi klasikinės muzikos virtuozai sugebėjo padaryti tai, ko iki šiol nepavyko nė vienai grupei muzikos istorijoje – tyrą, trapų ir grakštų klasikinių styginių skambesį meistriškai supinti su galinga, didinga ir lyriška sunkiojo metalo dvasia. Per daugiau kaip 20-metį grupė surengė per 1000 koncertų ir aplankė daugiau kaip 50 šalių.

 

Durys atidaromos: ~18:30
Renginio trukmė: ~2:00
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus su suaugusiu asmeniu (renginio vietoje pateikti vaiko amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos
Bilietų kainos: 35–50 Eur
Bilietus platina: UAB „Bilietų pasaulis“. Bilietus taip pat galite įsigyti ir Valdovų rūmų muziejaus kasose. 

Renginio organizatorius – MEDUSA CONCERT
Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Publikuota: 2015-05-12 14:53 Atnaujinta: 2015-08-05 08:57
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika