RICHARD BONA ''MANDEKAN CUBANO''

Renginio data: 2015m.Birželio0621 d.20:00 - 22:00 Visi renginiai
Valdovų rūmų Didysis kiemas
Aktualu iki 2015-06-21
Renginio tipas:
Koncertas
Renginio tipo nr.:
12

Birželio 21d. LDK Valdovų rūmų didžiajame kieme koncertuos žymus džiazo muzikantas Richardas Bona su grupe. Žurnalo „Billboard“ teigimu, „R. Bona – vienas seksualiausių boso gitaristų, tapęs žvaigžde savo solinių improvizacijų dėka“. Leidinys „Newsweek“ prašė skaitytojų „įsivaizduoti muzikantą, turintį Jaco Pastorijaus virtuoziškumą, George Bensono vokalinį talentą, Joao Gilberto ritmo pojūtį, ir visa tai suplakus viename buteliuke su afrikietiška kultūra“. Vilniuje mes galėsime tuo ir įsitikinti, nes R.Bona pristatys savo ekspresyviausią Lotynų Amerikos ritmų programą „Mandekan Cubano“.

Pats muzikantas sako, kad žmonės groja muziką taip, kaip patys šneka, nes būtent kalba inspiruoja garsus. Be prancūzų, anglų, ispanų ir japonų kalbų, R.Bona dar yra įvaldęs keturis Kamerūno dialektus (duala, banvele, pongo ir evongo), todėl nenuostabu, kad jo muzikos žodynas toks pats neįtikėtinai platus.

R.Bona gimė Kamerūno kaime muzikantų šeimoje, tad įkvėpimas visada buvo šalia, net kai po ranka nebuvo reikalingų instrumentų. Pirmoji namų sąlygomis sukonstruota gitara buvo ant senojo motociklo kuro bako įtemptos stygos. Būdamas 13-os muzikantas subūrė savo pirmąjį džiazo ansamblį, tačiau vėliau, susipažinęs su Jaco Pastorijaus kūryba, nusprendė tapti boso gitaristu. Ilgą laiką grojo Vokietijos ir Prancūzijos klubuose, kur scena dalijosi su tokiais korifėjais kaip Manu Dibango, Didier Lockwood ir Salif Keita.

Nuo 1995 m. R.Bona gyvena ir kuria Niujorke. Įvairiais savo karjeros etapais menininkas bendradarbiavo su puikiais muzikantais kaip Larry Coryell, Michael ir Randy Brecker, Mike Stern, Steve Gadd, Joe Zawinul, Branford Marsalis, Chaka Khan, Bobby McFerrin, gastroliavo su „Pat Metheny Group“. Muzikantas yra išleidęs 7 studijinius albumus – paskutinis „Bonafied“ pasaulio šviesą išvydo 2013 metais.

Durys atidaromos: ~18:30
Renginio trukmė: ~2:00
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus su suaugusiu asmeniu (renginio vietoje pateikti vaiko amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Bilietus platina: UAB „Bilietų pasaulis“. Bilietus taip pat galima įsigyti ir Valdovų rūmų muziejaus kasose.
Bilietų kainos: 30–65 Eur

Renginio organizatorius – MEDUSA CONCERT
Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Publikuota: 2015-05-12 15:03 Atnaujinta: 2015-06-12 13:46
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika