Vienybės ir paramos projektas nukentėjusiems Ukrainos žmonėms

Renginio data: 2014m.Gruodžio1215 d.19:00 - 21:00 Visi renginiai
Valdovų rūmų Didžioji renesansinė menė
Aktualu iki 2014-12-15
Renginio tipas:
Visi renginiai
Renginio tipo nr.:
1

Jungtinis žinomų Ukrainos dainininkių seserų Telniuk ansamblio ir lietuvių menininkų koncertas „Šėlsta ir gaudžia Dniepras platusis“ skelbia ilgalaikės palaikymo akcijos pradžią. Gabūs menininkai dosniai dalijasi savo laiku ir talentu nukentėjusiems Ukrainos žmonėms paremti. 

Gruodžio 15 d. vyksiančiame palaikymo koncerte dalyvaus seserų Telniuk ansamblis su ukrainiečių violončelininkų trio, Veronika Povilionienė su „Blezdinga“, Lietuvos kariuomenės orkestras, Petras Vyšniauskas su sūnumi Dominyku, gitaristas Robertas Semeniukas ir senovines ukrainiečių dainas dainuosiantis kvartetas. Vakaro vedėjai – rašytojas ir režisierius Alvydas Šlepikas, aktorius Rimantas Bagdzevičius. Kartu dalyvaus Vasylio Stuso sūnus Dmytro, Taraso Ševčenkos muziejaus direktorius ir signataras Vidmantas Povilionis.

Koncerto metu surinktos lėšos bus skiriamos karo suluošintiems žmonėms, netekusiems rankų ir kojų, šiuo metu besigydantiems Dniepropetrovsko ligoninėje. Lietuvoje jiems bus pagaminti ir padovanoti individualiai pritaikyti protezai.

Šiam projektui taip pat galite paaukoti siųsdami SMS žinutę numeriu 1405, įrašę tekstą 1405. SMS žinutės kaina 5 Lt / 1,45 € (auka – 3,75 Lt/1,09 €).

Gruodžio 15 d. koncertą iš Valdovų rūmų tiesiogiai transliuos „LRT Kultūra“, o per „LRT Lituanicos“ kanalą vyks tiesioginė transliacija visame pasaulyje. Koncertą tiesiogiai retransliuos Ukrainos nacionalinė televizija ir pristatys Ukrainos 5-asis kanalas.

Maloniai prašome į koncertą registruotis iki gruodžio 12 d. tel. + 370 605 57 881 kasdien nuo 17.00 iki 18.00 val. arba el. p. marketing@arslibera.eu.

Projektą globoja Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė

Organizatorė – asociacija „Ars Libera“
Projekto įkvėpėja – Veronika Povilionienė
Partneriai: Lietuvos užsienio reikalų ministerija, Gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimų centras, Lietuvos Respublikos kariuomenė, LRT, Nacionalinis muziejus Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmai, Kauno karininkų ramovė, Ukrainos ambasada ir gausus būrys savanorių.

Daugiau informacijos apie projektą galite sužinoti paspaudus čia.

Publikuota: 2014-12-09 16:37 Atnaujinta: 2014-12-15 14:19
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika