Muziejaus darbo laikas Visų Šventųjų ir Vėlinių dienomis:
Lapkričio 1 d. muziejus nedirba.
Lapkričio 2 d. muziejus dirba 10.00–18.00 val.
Valdovų rūmų muziejuje galite susipažinti su atnaujintomis nuolatinėmis ekspozicijomis, senąja Europos daile mecenato dr. Prano Kiznio galerijoje, nauja paroda, skirta Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės didikų grafų Pacų giminei „Pacai. Istorijos sodo lelijos“. Taip pat galima išvysti virtualią Vilniaus pilių teritorijos raidos istoriją, pažinti Gedimino laikų pilies bokštą ir pajusti, kaip gyveno Lietuvos valdovai XIII amžiuje bei kaip keitėsi bokštas iki XIX amžiaus!
Maloniai kviečiame ir linkime ramių Visų Šventųjų bei Vėlinių dienų.
Susiję įrašai
Per Jonines – į Valdovų rūmus
Publikuota20250619
Valdovų rūmų muziejus per Jonines, birželio 24 d., DIRBS ĮPRASTU LAIKU – Jūsų lauksime nuo 10.00 iki 18.00 val. Puiki proga neskubant aplankyti parodas ir ekspozicijas.
Iškart siunčiame linkėjimus iš Valdovų rūmų renesansinio Bonos Sforcos sodo visiems varduvininkams, švenčiantiems Jonines
Iki pasimatymo muziejuje!
Plačiau
Simonas Čechavičius. Baroko meistras Pidhirciuose
Publikuota20250612
Valdovų rūmų muziejus pristato vieną žymiausių Abiejų Tautų Respublikos Baroko epochos dailininkų – Simoną Čechavičių (Szymon Czechowicz, 1689–1775). Lenkijoje gimęs, Italijoje tapybos mokęsis S. Čechavičius išgarsėjo kaip religinės dailės kūrėjas, buvo kviečiamas tapyti Lenkijoje, Lietuvoje, dabartinės Ukrainos, Baltarusios miestuose, kurie anuomet priklausė Abiejų Tautų Respublikai. Išlikusias meistro drobes šiandien kiekviena valstybė saugo kaip savo dailės aukso fondą.
Plačiau
Parodoje – ir trapaus gobeleno restauravimo paslaptys
Publikuota20250530
Valdovų rūmų muziejus birželio 1 ir 2 dienomis nedirbs, tačiau jau nuo birželio 3-iosios atveria duris vasaros sezonui – dirbs ilgiau ir parengęs staigmenų lauks lankytojų. Nuolatinėje ekspozicijoje visuomenei bus pristatyta naujausia muziejaus sėkmės istorija – restauruotas, kaip manoma, XVIII a. viduryje Obiusono karališkojoje manufaktūroje, Prancūzijoje, sukurtas gobelenas „Sabinių pagrobimas“. Šis nuostabaus grožio kūrinys buvo ilgai restauruotas ir jo restauravimo istorija tapo svarbia ekspozicijos dalimi. O Valdovų rūmų muziejaus lankytojams nuo šiol suteikiama galimybė iš arti pažinti gobeleno istoriją, jo restauravimo etapus ir restauratoriaus profesijos subtilybes.
Plačiau
Publikuota: 2024-10-31 10:56 Atnaujinta: 2024-10-31 11:10