Dainų šventės dalyvius kviečiame Valdovų rūmų muziejų lankyti perpus pigiau!

Valdovų rūmų muziejus sveikina 100-metį mininčios Lietuvos dainų šventės dalyvius ir linki neblėstančių įspūdžių Vilniuje!
 
Birželio 29 – liepos 6 d. šventės dalyvius kviečiame apsilankyti nuolatinėse muziejaus ekspozicijose (I–III maršrutai). Jose pristatomi išlikę įvairių laikotarpių autentiški mūrai, unikalūs archeologiniai radiniai, atkurti istoriniai gotikiniai, renesansiniai ir barokiniai interjerai, ginkluotės kolekcija, rūmų kasdienybė bei muzikinė kultūra.
 
Muziejaus parodų centre (IV maršrute) svečių lauks tarptautinė graviūrų paroda „Nuo pasaulio sukūrimo iki apokalipsės“, kurioje bendradarbiaujant su Lenkijos mokslų ir menų akademijos biblioteka Krokuvoje (Biblioteka Naukowa PAU i PAN w Krakowie) pristatoma dalis bemaž reikšmingiausios ir didžiausios grafikos kūrinių kolekcijos ne tik Lenkijoje, bet ir visame Vidurio Rytų Europos regione. Daugiau apie parodą.
 
Muziejaus vestibiulyje veikiančioje parodoje „Ukrainos laisvės simboliai“ eksponuojami pasaulyje itin reti ir daugiausia kitų šalių muziejuose bei privačiose kolekcijose saugomi ankstyvieji Ukrainos valstybės ordinai. Šios regalijos primena modernios Ukrainos valstybės nepriklausomybės pradžią, kurią šiandien siekia paneigti ir sunaikinti Rusija.
 
Papildomos paslaugos
3D „Virtuali kelionė laiku“ (I maršrutas) – įėjimas su muziejaus lankytojo bilietu + 3 Eur (bilietas įsigyjamas kasoje)
3D virtualus Gedimino bokšto atkūrimas (III maršrutas) – įėjimas su muziejaus lankytojo bilietu + 3 Eur (bilietas įsigyjamas kasoje)
Audiogidas – 1 Eur (įsigyjamas kasoje)
 
Bilietų kaina
Nuo birželio 29 iki liepos 5 d. lankytojai, kasoje pateikę Lietuvos dainų šventės dalyvio akreditaciją, gaus 50 proc. nuolaidą visai bilieto kainai!
 
Mokiniams, studentams, senjorams galioja įprasta 50 proc. nuolaida, lankant visas muziejaus ekspozicijas.
 
Liepos 6 d. muziejaus lankymas visiems lankytojams kainuos TIK 2 Eur.
 
 

MUZIEJAUS DARBO LAIKAS

 

 

Susiję įrašai

Daugiau straipsnių

Praėjusią savaitę į muziejų ėjo tūkstančiai žmonių

20240710

Praėjusią savaitę muziejuje būta per 10 tūkstančių apsilankymų, renginiuose, kurie vyko Valdovų rūmų muziejaus kiemuose, ar tik šiaip užsukusiųjų apsižvalgyti, susipažinti su čia esančiais atminties ženklais atėjo 40 tūkstančių žmonių. Muziejaus Archeologijos ir Atkurtų interjerų maršrutuose bei Didžiajame kieme vyko Dainų šventės Teatro diena, o Liepos 6-ąją lankytojų laukė nemokamos ekskursijos, kūrybiniai užsiėmimai, paskaitos ir filmų peržiūros.

Plačiau

Prasidėjo Lietuvos dvarų vasaros mokykla

20240708

2024 m. liepos 8–14 d. Valdovų rūmų muziejuje prasidėjo Lietuvos dvarų vasaros mokykla. Šiemet jos tema – „Nuo valdovų dvarų iki bajorkaimių: kilmingųjų luomo ir jų gyvenamosios aplinkos įvairovė“.

Plačiau

Dienos stovyklos vaikams – įsimintiniausioms vaikų vasaros akimirkoms!

20240710

Muziejus – puiki vieta praleisti laiką smalsiems ir gudriems bendraminčiams. Valdovų rūmų muziejaus edukatoriai pakvietė būsimų antrų–penktų klasių mokinius į penkių dienų pažintinę kelionę po Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės istoriją – dienos stovyklas vaikams „Karūnos akademija“. Padedant Valdovų rūmų muziejaus darbuotojams (archeologams, restauratoriams, istorikams, genealogijos, heraldikos ir kitų paslaptingų sričių specialistams), vaikai supažindinami su Lietuvos didžiaisiais kunigaikščiais. 

Plačiau

Per vasaros kaitrą Jus atgaivins muziejus!

20240710

Primename, kad lauke tvyrant pavojingiems karščiams Valdovų rūmų muziejuje visada rasite atgaivą: čia palaikoma 20-ties laipsnių temperatūra, dėl eksponatų saugumo kuriamas mikroklimatas yra malonus ir žmogui. Artimiausiomis dienomis meteorologų teigimu, oro temperatūra Vilniuje kils virš 30-ties laipsnių, todėl, jei anksčiau planavote užsukti į Valdovų rūmų muziejų, bet nespėjote to padaryti, dabar – puiki proga susipažinti su Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės kultūros istorija, paveldu.

Plačiau

Publikuota: 2024-06-26 14:40 Atnaujinta: 2024-07-01 15:00
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika