Žygimanto Augusto gobelenų parodos lankymo ribojimai gegužės 30 ir birželio 2 dienomis

Gegužės 30 d. Valdovų rūmų muziejuje bus ribojamas parodos „Žygimanto Augusto gobelenai Vilniuje“ lankymas. Dėl reprezentacinio valstybės renginio bus uždaryta viena iš šešių parodos salių, kurioje eksponuojami figūriniai, Biblijos temomis sukurti gobelenai. Iš anksto atsiprašome lankytojų. II maršruto bilietas gegužės 30 d. kainuos mažiau – 7 Eur.
 
Birželio 2 d. į muziejų planuojančius atvykti lankytojus įspėjame, kad tądien dėl reprezentacinio valstybės renginio, iš Krokuvos Vavelio karališkosios pilies atvežtų Žygimanto Augusto gobelenų paroda bus uždaryta, bet veiks Atkurtų istorinių interjerų ekspozicija, kurioje galima susipažinti su valdovų reprezentacinėmis ir tarnybinėmis erdvėmis, privačiais apartamentais, lobynu ir iždine, pamatyti Valdovų rūmų muziejaus gobelenus, o pakilus į apžvalgos bokštą – pasigėrėti Vilniaus panorama. II maršruto bilietas birželio 2 d. kainuos tik 6 Eur.
 
Atsiprašome už nepatogumus ir laukiame Jūsų muziejuje.

Susiję įrašai

Daugiau straipsnių

Paskutinė galimybė išvysti iš Lvivo atvežtus europinės tapybos šedevrus, atskleidžiančius ir Lietuvos istoriją

20230526

Liko tik kelios dienos, kai Valdovų rūmų muziejuje dar galima pasigėrėti kūriniais, kurie papuoštų bet kurį pasaulio muziejų. Tarptautinė paroda „Lvivas sveikina Vilnių. Europos tapybos šedevrai iš Lvivo nacionalinės Boryso Voznyckio dailės galerijos“ – taip pat ir dar nepažintus Lietuvos istorijos bei jos paveldo klodus atskleidžiantis paveikslų rinkinys, kurį muziejuje galima pamatyti tik iki sekmadienio. Paskutinę parodos dieną, šį sekmadienį, Valdovų rūmų muziejus visus lankytojus priims nemokamai.

Plačiau

Publikuota: 2023-05-23 13:56 Atnaujinta: 2023-05-23 13:59
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika