Žygimanto Augusto gobelenų parodos lankymo ribojimai gegužės 30 ir birželio 2 dienomis

Gegužės 30 d. Valdovų rūmų muziejuje bus ribojamas parodos „Žygimanto Augusto gobelenai Vilniuje“ lankymas. Dėl reprezentacinio valstybės renginio bus uždaryta viena iš šešių parodos salių, kurioje eksponuojami figūriniai, Biblijos temomis sukurti gobelenai. Iš anksto atsiprašome lankytojų. II maršruto bilietas gegužės 30 d. kainuos mažiau – 7 Eur.
 
Birželio 2 d. į muziejų planuojančius atvykti lankytojus įspėjame, kad tądien dėl reprezentacinio valstybės renginio, iš Krokuvos Vavelio karališkosios pilies atvežtų Žygimanto Augusto gobelenų paroda bus uždaryta, bet veiks Atkurtų istorinių interjerų ekspozicija, kurioje galima susipažinti su valdovų reprezentacinėmis ir tarnybinėmis erdvėmis, privačiais apartamentais, lobynu ir iždine, pamatyti Valdovų rūmų muziejaus gobelenus, o pakilus į apžvalgos bokštą – pasigėrėti Vilniaus panorama. II maršruto bilietas birželio 2 d. kainuos tik 6 Eur.
 
Atsiprašome už nepatogumus ir laukiame Jūsų muziejuje.

Susiję įrašai

Daugiau straipsnių

Gotikos epocha Lietuvoje – Valdovų rūmų muziejaus parodoje

20231201

Paskutiniais dešimtmečiais Valdovų rūmų muziejuje vykę archeologinių radinių tyrimai leido daugiau pažinti Gotikos epochą – jos interjerą, puošybos detales, susiformavusį stilių. Remiantis naujausiais tyrimais Valdovų rūmų muziejuje pristatyta paroda „Nuo vienaragio iki Trijų Karalių: gotikiniai kokliai iš Valdovų rūmų muziejaus rinkinių“. Čia atsiskleidžia pirmasis Europos dailės ir architektūros stilius, palikęs ryškius pėdsakus Lietuvos kultūros ir meno pavelde.

Plačiau

Švietimo ministerija – viena seniausių institucijų Europoje

20231205

Minint 250-ąsias Tautinės edukacinės komisijos įsteigimo metines Valdovų rūmuose gruodžio 7–8 d. vyks tarptautinė mokslinė konferencija „Lietuvos Didžioji Kunigaikštystė XVIII amžiuje: pilietis, šeima, edukacija“. Jos dėmesio centre – XVIII a. Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės visuomenės istorija, tautos ir piliečio sąvokų turinys, jo kismas, socialiniai ryšiai ir santykiai šeimoje, vaikų ugdymo modeliai ir jų kaita.

Plačiau

Sudalyvaukite apklausoje apie Valdovų rūmų muziejų

20231130

Mieli lankytojai,
kviečiame dalyvauti apklausoje, kurioje galėsite įvertinti Valdovų rūmų muziejaus teikiamas paslaugas. Mums labai svarbi Jūsų nuomonė. Pateikdami savo atsakymus ir rekomendacijas, padėsite mums tobulėti. Visada siekiame patenkinti Jūsų lūkesčius.

Plačiau

Publikuota: 2023-05-23 13:56 Atnaujinta: 2023-05-23 13:59
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika