Tūkstančiai lankytojų sekmadienį plūdo į Valdovų rūmų muziejų

Nemokamą muziejų lankymo dieną, paskutinį mėnesio sekmadienį, Valdovų rūmų muziejuje – per 15 tūkst. apsilankymų!
Kultūros ministerija Lietuvos gyventojams kartą per mėnesį dovanoja galimybę muziejus aplankyti nemokamai. Šia proga jau yra įpratę naudotis daugelis lankytojų. Praėjusį sekmadienį Valdovų rūmų muziejuje apsilankė ne tik vilniečiai, bet ir Kauno, Šiaulių, Panevėžio, Marijampolės ir net Klaipėdos rajonų gyventojai, šią dieną specialiai atvykę į populiariausią Vilniaus muziejų – Nacionalinį muziejų Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmus. 
 
Dėkojame visiems lankytojams, kad domisi Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės istorija ir iš Ukrainos, Lvivo nacionalinės Boryso Voznyckio dailės galerijos atvežta Europos tapybos šedevrų paroda. 

Susiję įrašai

Daugiau straipsnių

Sudalyvaukite apklausoje apie Valdovų rūmų muziejų

20231130

Mieli lankytojai,
kviečiame dalyvauti apklausoje, kurioje galėsite įvertinti Valdovų rūmų muziejaus teikiamas paslaugas. Mums labai svarbi Jūsų nuomonė. Pateikdami savo atsakymus ir rekomendacijas, padėsite mums tobulėti. Visada siekiame patenkinti Jūsų lūkesčius.

Plačiau

Vilniaus istorija – 7–8 metrai po žeme

20231130

#pažinkmus – dr. Rasa Gliebutė, Valdovų rūmų muziejaus vyriausioji archeologė. Besibaigiant jubiliejiniams Vilniaus metams, Rasa pasakoja apie atradimus, pakeitusius Vilniaus istoriją, ir mažai matomą, bet svarbų archeologo darbą. 
 

Plačiau

Gotikos epocha Lietuvoje – Valdovų rūmų muziejaus parodoje

20231201

Paskutiniais dešimtmečiais Valdovų rūmų muziejuje vykę archeologinių radinių tyrimai leido daugiau pažinti Gotikos epochą – jos interjerą, puošybos detales, susiformavusį stilių. Remiantis naujausiais tyrimais Valdovų rūmų muziejuje pristatyta paroda „Nuo vienaragio iki Trijų Karalių: gotikiniai kokliai iš Valdovų rūmų muziejaus rinkinių“. Čia atsiskleidžia pirmasis Europos dailės ir architektūros stilius, palikęs ryškius pėdsakus Lietuvos kultūros ir meno pavelde.

Plačiau

Publikuota: 2023-03-27 12:29 Atnaujinta: 2023-03-27 12:39
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika