Lankytojų dėmesiui – pasikeitimai ekspozicijose

 

Nuo 2023 m. kovo 28 d. Valdovų rūmų muziejuje laikinai uždarytas II maršruto (Atkurtų istorinių interjerų ekspozicija) trečias aukštas. Čia iki gegužės 3 d. vyks pasirengimo naujai, didelei parodai darbai. Po mėnesio nudžiuginsime lankytojus išskirtine ekspozicija, joje pristatomos Europos mastu unikalios vertybės iš Krokuvos Vavelio karališkosios pilies į Vilnių sugrįš po 400 metų pertraukos.
Kol trečias aukštas bus uždarytas, II maršruto bilietas kainuos pigiau – tik 5 eurus. Lankytojai kviečiami apžiūrėti antro aukšto Atkurtų istorinių interjerų erdves – Valstybės reprezentacinio ir tarnybinio trakto Gotikos, Renesanso ir ankstyvojo Baroko laikų menes, Privačius valdovo apartamentus, Lobyno ir Iždinės ekspozicijas bei jose saugomas brangenybes, o pakilus į Apžvalgos bokštą – bet kokiu oru patogiai pasigrožėti Vilniaus senamiesčio, naujojo centro ir kitų miesto dalių kerinčiomis panoramomis.
 
Balandžio 14–21 d. bus užverta ir dalis ekspozicijų I maršruto pirmame aukšte. Tačiau šiomis dienomis lankytojai turės progą išvysti slaptą rūmų sraigtinę laiptinę ir ja pasivaikščioti. I maršruto bilietas laikinai kainuos pigiau – 2,50 €.
 
Atsiprašome už laikinus nepatogumus ir laukiame Jūsų muziejuje.

 

Susiję įrašai

Daugiau straipsnių

Vasarą Valdovų rūmų muziejus dirba ilgiau!

20240531

Pradedame vasaros sezoną, kuris bus pilnas puikios muzikos, kino bei istorijos. Taip pat ilgėja muziejaus darbo laikas ir jame galėsite apsilankyti visomis savaitės dienomis!

MUZIEJAUS DARBO LAIKAS VASARĄ (birželio 1 d. – rugpjūčio 31 d.):
I, II, III, VII 10.00–18.00
IV, V, VI 10.00–20.00
 

Plačiau

Dr. Tomos Zarankaitės-Margienės ir kolegų archeologų knyga – „Top 30“ knygų sąraše!

20240614

15min.lt vyr. redaktoriaus pavaduotojas Audrius Ožalas parengė 30-ies geriausių negrožinės literatūros knygų sąrašą. Labai džiaugiamės, kad Valdovų rūmų muziejaus kultūros istorikė dr. Toma Zarankaitė-Margienė, kartu su kitais autoriais – dr. Giedre Piličiauskiene ir dr. Povilu Blaževičiumi, išrinkta kaip vieno geriausių leidinių autorė. Kolektyvinė monografija „Šunys Lietuvoje XIII–XVIII amžiuje“ (Vilniaus universiteto leidykla) buvo pristatyta šiais metais per knygų mugę.

Plačiau

Publikuota: 2023-03-22 11:48 Atnaujinta: 2023-04-11 17:29
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika