Valdovų rūmų muziejaus bendruomenė nuoširdžiai užjaučia vadovą Vydą Dolinską dėl mylimos mamos netekties

Skaudžią liūdesio valandą dėl brangios mamos Janinos Dolinskienės (1938–2023) mirties nuoširdžiai užjaučiame Valdovų rūmų muziejaus vadovą, mylimą ir gerbiamą kolegą dr. Vydą Dolinską ir jo artimuosius. Telydi paguoda ir dvasios stiprybė šiuo sunkiu netekties laiku. Gailestingasis Viešpats tepriima mylimą į savo artumą.
 
Atsisveikinimas su velione vyks Jonavoje, laidojimo namuose „Rimties namai“ (P. Vaičiūno g. 45, Jonava), antradienį – nuo 14.00 val., trečiadienį – iki 12.00 val.
 
Laidotuvės vyks trečiadienį: 12.00 val. išnešamas karstas, 12.30 val. – Šv. Mišios Skarulių bažnyčioje, joms pasibaigus – laidojimas bažnyčios kapinėse.
 
Valdovų rūmų muziejaus bendruomenė

Susiję įrašai

Daugiau straipsnių

Dienos stovykla vaikams „Karūnos akademija“ sugrįžta!

20240523

Muziejus – puiki vieta praleisti laiką smalsiems ir gudriems bendraminčiams! Kviečiame jus į penkių dienų nuotaikingą pažintinę kelionę. Joje, padedant Valdovų rūmų muziejaus darbuotojams – archeologams, restauratoriams, istorikams, genealogijos, heraldikos ir kitų paslaptingų sričių specialistams, – susipažinsime su Lietuvos didžiaisiais kunigaikščiais. Aiškinsimės, ką iš tiesų sapnavo Lietuvos didysis kunigaikštis Gediminas ir kodėl jis nešiojo kepurę, kodėl Gedimino pilį pastatė Vytautas, kokia kalba kalbėjo Aleksandras Jogailaitis ir kodėl jį bei jo žmoną sutuokė skirtingi dvasininkai, sužinosime, ką Žygimantas Augustas vadino Sibile ir Grifu bei kam priklausė Vladislovo Vazos širdis? Ir ne tik tai – stovyklautojų laukia dar daug įdomybių ir pramogų ne tik muziejuje, bet ir už jo ribų.

Plačiau

Publikuota: 2023-02-20 12:20 Atnaujinta: 2023-02-20 12:22
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika