Valdovų rūmų muziejaus bendruomenė nuoširdžiai užjaučia vadovą Vydą Dolinską dėl mylimos mamos netekties

Skaudžią liūdesio valandą dėl brangios mamos Janinos Dolinskienės (1938–2023) mirties nuoširdžiai užjaučiame Valdovų rūmų muziejaus vadovą, mylimą ir gerbiamą kolegą dr. Vydą Dolinską ir jo artimuosius. Telydi paguoda ir dvasios stiprybė šiuo sunkiu netekties laiku. Gailestingasis Viešpats tepriima mylimą į savo artumą.
 
Atsisveikinimas su velione vyks Jonavoje, laidojimo namuose „Rimties namai“ (P. Vaičiūno g. 45, Jonava), antradienį – nuo 14.00 val., trečiadienį – iki 12.00 val.
 
Laidotuvės vyks trečiadienį: 12.00 val. išnešamas karstas, 12.30 val. – Šv. Mišios Skarulių bažnyčioje, joms pasibaigus – laidojimas bažnyčios kapinėse.
 
Valdovų rūmų muziejaus bendruomenė

Susiję įrašai

Daugiau straipsnių

Gotikos epocha Lietuvoje – Valdovų rūmų muziejaus parodoje

20231201

Paskutiniais dešimtmečiais Valdovų rūmų muziejuje vykę archeologinių radinių tyrimai leido daugiau pažinti Gotikos epochą – jos interjerą, puošybos detales, susiformavusį stilių. Remiantis naujausiais tyrimais Valdovų rūmų muziejuje pristatyta paroda „Nuo vienaragio iki Trijų Karalių: gotikiniai kokliai iš Valdovų rūmų muziejaus rinkinių“. Čia atsiskleidžia pirmasis Europos dailės ir architektūros stilius, palikęs ryškius pėdsakus Lietuvos kultūros ir meno pavelde.

Plačiau

Sudalyvaukite apklausoje apie Valdovų rūmų muziejų

20231130

Mieli lankytojai,
kviečiame dalyvauti apklausoje, kurioje galėsite įvertinti Valdovų rūmų muziejaus teikiamas paslaugas. Mums labai svarbi Jūsų nuomonė. Pateikdami savo atsakymus ir rekomendacijas, padėsite mums tobulėti. Visada siekiame patenkinti Jūsų lūkesčius.

Plačiau

Vilniaus istorija – 7–8 metrai po žeme

20231130

#pažinkmus – dr. Rasa Gliebutė, Valdovų rūmų muziejaus vyriausioji archeologė. Besibaigiant jubiliejiniams Vilniaus metams, Rasa pasakoja apie atradimus, pakeitusius Vilniaus istoriją, ir mažai matomą, bet svarbų archeologo darbą. 
 

Plačiau

Publikuota: 2023-02-20 12:20 Atnaujinta: 2023-02-20 12:22
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika