BTA draudimas kviečia šeimas su vaikais muziejauti Valdovų rūmuose nemokamai

Draudimo bendrovė BTA dovanoja nemokamų muziejų savaitę per moksleivių velykines atostogas. Šalies moksleiviai ir dabar Lietuvoje gyvenantys, nuo karo pabėgę mokyklinio amžiaus ukrainiečiai kartu su šeimomis Vilniuje, Klaipėdoje ir Palangoje dalį muziejų gali aplankyti nemokamai. Tai pirmoji tokia iniciatyva Lietuvoje. Jos tikslas – paskatinti šeimas su mokyklinio amžiaus vaikais turiningai praleisti atostogas ir apsilankyti muziejuose.

Prie akcijos jungiasi Nacionalinis muziejus Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmai Vilniuje ir Lietuvos nacionalinis dailės muziejus, atveriantis savo padalinius Vilniuje, Palangoje bei Klaipėdoje.

„AAS „BTA Baltic Insurance Company“ – pirmoji draudimo kompanija Lietuvoje, pradėjusi remti kultūrą ir, pirmiausia, muziejus. Daugiausia ši bendrovė remia savo paslaugomis – draudimu, o tai yra ypač svarbi parama muziejams rengiant pasaulinės reikšmės vertybių parodas. Greta transporto išlaidų, eksponatų draudimas sudaro didžiausią išlaidų dalį. Todėl bendradarbiaudami su BTA galime organizuoti pačius ryškiausius tarptautinius ir nacionalinius projektus“, – sako Valdovų rūmų muziejaus direktorius dr. Vydas Dolinskas. Tarp tokių parodų dr. V. Dolinskas įvardijo ir įvykusias Radvilų giminei, Konstitucijos epochai skirtas parodas. „Įsivaizduokite, skolinamės eksponatų iš šešių valstybių ir jose esančių 40-ies institucijų. Mūsų rėmėjai ne tik prisiima finansinę atsakomybę, draudimo bendrovės BTA darbuotojams tenka rengti daugybę skirtingų draudimo sutarčių su visomis įstaigomis, iš kurių skolinamės vertingus eksponatus“, – paaiškino Valdovų rūmų muziejaus vadovas.

Draudimo bendrovė BTA Valdovų rūmų iniciatyvas rėmė dar tuomet, kai muziejus tebuvo Lietuvos dailės muziejaus padalinys, prisidėjo prie Valdovų rūmų atkūrimo idėjos. AAS „BTA Baltic Insurance Company“ filialo Lietuvoje Vykdomosios valdybos pirmininkas Tadeuš Podvorski, Vykdomosios valdybos narys Vaidas Labanauskas, BTA jūrinių ir gabenimo rizikų draudimo produktų vadovas Vitalijus Palionis, Marketingo ir viešųjų ryšių skyriaus vadovas Boris Jonas Kuzmas, Korporatyvinių klientų kuratorė Roberta Luckutė – dažni svečiai rūmuose, čia inicijuojantys ir kitas prasmingas veiklas.

Specialus nemokamas „BTA šeimos bilietas“

Šį kartą graži akcija Lietuvos vaikams – nemokama Valdovų rūmų muziejaus lankymo savaitė. Iniciatyvos ambasadorius – žurnalistas ir visuomenininkas Andrius Tapinas. Akcijos organizatorius, BTA draudimas, apsilankyti muziejuose kviečia moksleivius ir juos lydinčius asmenis. Įmonė įsteigė specialų „BTA šeimos bilietą“.

„Pastarasis mėnuo visiems mums buvo kupinas streso. Todėl su savo ilgamečiais partneriais Lietuvos nacionaliniu dailės muziejumi ir Valdovų rūmų muziejumi  nusprendėme imtis veiksmų bei prisidėti prie kasdienybės praskaidrinimo. Kartu su muziejais siūlome Lietuvos ir Ukrainos moksleiviams, jų tėvams, seneliams nemokamai lankytis muziejuose, turiningai ir kokybiškai praleisti laiką“, – sako BTA vadovas Tadeuš Podvorski.

Valdovų rūmų muziejaus ekspozicijos nuolat atnaujinamos, todėl čia visada galima rasti naujų, Lietuvos istoriją atskleidžiančių dalykų. Taip pat tikimasi, kad projektas padės Ukrainos žmonėms geriau suprasti Lietuvos kultūrą, istoriją ir suteiks galimybę kūrybingai susipažinti su bendraamžiais iš Lietuvos. Muziejus Ukrainos ir Lietuvos moksleivių su šeimomis lauks balandžio 20–23 dienomis. Kasoje lankytojams tereikia paprašyti „BTA šeimos bilieto“ – ir visomis ekspozicijomis galės mėgautis nemokamai.

Muziejavimo savaitę ukrainiečiai turės galimybę su Lietuvos istorija ir kultūra susipažinti specialiose nemokamose ekskursijose balandžio 22 d. Būtina registracija.
Balandžio 22 d., 12 val.

Iniciatyvoje dalyvauja:

Valdovų rūmų muziejus
Vilniaus paveikslų galerija
Nacionalinė dailės galerija
Taikomosios dailės ir dizaino muziejus
Radvilų rūmų dailės muziejus
Vytauto Kasiulio dailės muziejus
Palangos gintaro muziejus
LNDM Laikrodžių muziejus
Prano Domšaičio galerija

BTA draudimas padeda ir žmonėms, priimantiems karo pabėgėlius iš Ukrainos.

Draudimo bendrovė BTA – daugelio paramos projektų iniciatorė. Pavyzdžiui, jau kovo pradžioje, kai į Lietuvą atvyko pirmieji karo pabėgėliai iš Ukrainos, visiems būstams Lietuvoje, kuriuose apgyvendinti pabėgėliai iš Ukrainos, ji suteikė nemokamą gyventojų turto draudimo paslaugą. Šis draudimas galioja susisiekus su įmone ir veikia nuo pabėgėlių įsikėlimo į patalpas.

„Rusijos karas prieš Ukrainą lėmė humanitarinę krizę, prie kurios sprendimo privalome prisidėti kiekvienas. Tikimės, kad mūsų pagalba padrąsins gyventojus ir įmones pasiūlyti savo būstą nuo agresoriaus nukentėjusios šalies gyventojams“, – tada kalbėjo BTA vadovas Tadeuš Podvorski.

Į pabėgėlių naudojamo būsto paketą įtrauktas ne tik paties nekilnojamojo turto, bet ir namuose esančių daiktų draudimas bei civilinės atsakomybės draudimas, padengiantis trečiųjų asmenų turtui padarytą žalą. BTA draudimo paslaugos šiems būstams bus aktyvuojamos supaprastintu būdu, paskambinus telefonu.

Apie BTA

AAS „BTA Baltic Insurance Company“ (BTA) priklauso Vidurio ir Rytų Europos draudimo rinkos lyderei Austrijos „Vienna Insurance Group AG“ (VIG) ir yra didžiausia VIG bendrovė Baltijos regione. Beveik 200 metų veikianti, per 50 įmonių 25-iose šalyse valdanti VIG pirmauja Baltijos šalyse, kur grupės įmonės 2020 m. užima ketvirtadalį ne gyvybės draudimo rinkos. 2020 m. BTA savo draudimo partneriu Lietuvoje pasirinko apie 420 tūkst. privačių bei verslo klientų, su jais pasirašyta apie 1 mln. draudimo sutarčių, atlyginta per 58 mln. eurų žalų.

Susiję įrašai

Daugiau straipsnių

Dienos stovyklos vaikams – įsimintiniausioms vaikų vasaros akimirkoms!

20240710

Muziejus – puiki vieta praleisti laiką smalsiems ir gudriems bendraminčiams. Valdovų rūmų muziejaus edukatoriai pakvietė būsimų antrų–penktų klasių mokinius į penkių dienų pažintinę kelionę po Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės istoriją – dienos stovyklas vaikams „Karūnos akademija“. Padedant Valdovų rūmų muziejaus darbuotojams (archeologams, restauratoriams, istorikams, genealogijos, heraldikos ir kitų paslaptingų sričių specialistams), vaikai supažindinami su Lietuvos didžiaisiais kunigaikščiais. 

Plačiau

Praėjusią savaitę į muziejų ėjo tūkstančiai žmonių

20240710

Praėjusią savaitę muziejuje būta per 10 tūkstančių apsilankymų, renginiuose, kurie vyko Valdovų rūmų muziejaus kiemuose, ar tik šiaip užsukusiųjų apsižvalgyti, susipažinti su čia esančiais atminties ženklais atėjo 40 tūkstančių žmonių. Muziejaus Archeologijos ir Atkurtų interjerų maršrutuose bei Didžiajame kieme vyko Dainų šventės Teatro diena, o Liepos 6-ąją lankytojų laukė nemokamos ekskursijos, kūrybiniai užsiėmimai, paskaitos ir filmų peržiūros.

Plačiau

Per vasaros kaitrą Jus atgaivins muziejus!

20240710

Primename, kad lauke tvyrant pavojingiems karščiams Valdovų rūmų muziejuje visada rasite atgaivą: čia palaikoma 20-ties laipsnių temperatūra, dėl eksponatų saugumo kuriamas mikroklimatas yra malonus ir žmogui. Artimiausiomis dienomis meteorologų teigimu, oro temperatūra Vilniuje kils virš 30-ties laipsnių, todėl, jei anksčiau planavote užsukti į Valdovų rūmų muziejų, bet nespėjote to padaryti, dabar – puiki proga susipažinti su Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės kultūros istorija, paveldu.

Plačiau

Publikuota: 2022-04-19 09:52 Atnaujinta: 2022-04-20 11:15
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika