Viltingos Kristaus Prisikėlimo šventės lankytojams linki muziejaus bendruomenė

Valdovų rūmų muziejus – vieta, kurioje saugoma kelių šimtmečių žmonijos patirtis, Lietuvos valstybės raidos ženklai, Europos kultūros paveldas. Žingeidūs lankytojai šią vietą paverčia gyva bendravimo su istorija ir paveldu erdve, kuri yra tauri, estetiška, turininga, net prabangi. Čia kasdien ateinantys lankytojai prisimena ne tik tolimus laikus, bet ir savo protėvius, jų gyvenimus, ir tampa savotiško ritualo – istorinės atminties puoselėjimo, praeities prisikėlimo – liudininkais. Šio stebuklo krislus jie nešasi namo, o praeities pažinimo dvasia vėliau įkvepia žmones kurti geresnį, gražesnį, teisingesnį pasaulį.

Šv. Velykų proga visos Valdovų rūmų muziejaus bendruomenės vardu dėkoju Jums už bendrai kuriamus stebuklus, linkiu atgaivos, ramybės ir sveikatos. Mūsų Išganytojo Prisikėlimas tegu atneša taikos ir gerovės viltį į kiekvienus Lietuvos, Ukrainos, Europos, pasaulio namus. Viltingos Kristaus Prisikėlimo šventės!

Valdovų rūmų muziejaus direktorius dr. Vydas Dolinskas

Susiję įrašai

Daugiau straipsnių

Sudalyvaukite apklausoje apie Valdovų rūmų muziejų

20231130

Mieli lankytojai,
kviečiame dalyvauti apklausoje, kurioje galėsite įvertinti Valdovų rūmų muziejaus teikiamas paslaugas. Mums labai svarbi Jūsų nuomonė. Pateikdami savo atsakymus ir rekomendacijas, padėsite mums tobulėti. Visada siekiame patenkinti Jūsų lūkesčius.

Plačiau

Vilniaus istorija – 7–8 metrai po žeme

20231130

#pažinkmus – dr. Rasa Gliebutė, Valdovų rūmų muziejaus vyriausioji archeologė. Besibaigiant jubiliejiniams Vilniaus metams, Rasa pasakoja apie atradimus, pakeitusius Vilniaus istoriją, ir mažai matomą, bet svarbų archeologo darbą. 
 

Plačiau

Gotikos epocha Lietuvoje – Valdovų rūmų muziejaus parodoje

20231201

Paskutiniais dešimtmečiais Valdovų rūmų muziejuje vykę archeologinių radinių tyrimai leido daugiau pažinti Gotikos epochą – jos interjerą, puošybos detales, susiformavusį stilių. Remiantis naujausiais tyrimais Valdovų rūmų muziejuje pristatyta paroda „Nuo vienaragio iki Trijų Karalių: gotikiniai kokliai iš Valdovų rūmų muziejaus rinkinių“. Čia atsiskleidžia pirmasis Europos dailės ir architektūros stilius, palikęs ryškius pėdsakus Lietuvos kultūros ir meno pavelde.

Plačiau

Publikuota: 2022-04-15 10:29 Atnaujinta: 2022-04-15 11:46
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika