Viltingos Kristaus Prisikėlimo šventės lankytojams linki muziejaus bendruomenė

Valdovų rūmų muziejus – vieta, kurioje saugoma kelių šimtmečių žmonijos patirtis, Lietuvos valstybės raidos ženklai, Europos kultūros paveldas. Žingeidūs lankytojai šią vietą paverčia gyva bendravimo su istorija ir paveldu erdve, kuri yra tauri, estetiška, turininga, net prabangi. Čia kasdien ateinantys lankytojai prisimena ne tik tolimus laikus, bet ir savo protėvius, jų gyvenimus, ir tampa savotiško ritualo – istorinės atminties puoselėjimo, praeities prisikėlimo – liudininkais. Šio stebuklo krislus jie nešasi namo, o praeities pažinimo dvasia vėliau įkvepia žmones kurti geresnį, gražesnį, teisingesnį pasaulį.

Šv. Velykų proga visos Valdovų rūmų muziejaus bendruomenės vardu dėkoju Jums už bendrai kuriamus stebuklus, linkiu atgaivos, ramybės ir sveikatos. Mūsų Išganytojo Prisikėlimas tegu atneša taikos ir gerovės viltį į kiekvienus Lietuvos, Ukrainos, Europos, pasaulio namus. Viltingos Kristaus Prisikėlimo šventės!

Valdovų rūmų muziejaus direktorius dr. Vydas Dolinskas

Susiję įrašai

Daugiau straipsnių

Dr. Tomos Zarankaitės-Margienės ir kolegų archeologų knyga – „Top 30“ knygų sąraše!

20240614

15min.lt vyr. redaktoriaus pavaduotojas Audrius Ožalas parengė 30-ies geriausių negrožinės literatūros knygų sąrašą. Labai džiaugiamės, kad Valdovų rūmų muziejaus kultūros istorikė dr. Toma Zarankaitė-Margienė, kartu su kitais autoriais – dr. Giedre Piličiauskiene ir dr. Povilu Blaževičiumi, išrinkta kaip vieno geriausių leidinių autorė. Kolektyvinė monografija „Šunys Lietuvoje XIII–XVIII amžiuje“ (Vilniaus universiteto leidykla) buvo pristatyta šiais metais per knygų mugę.

Plačiau

Vasarą Valdovų rūmų muziejus dirba ilgiau!

20240531

Pradedame vasaros sezoną, kuris bus pilnas puikios muzikos, kino bei istorijos. Taip pat ilgėja muziejaus darbo laikas ir jame galėsite apsilankyti visomis savaitės dienomis!

MUZIEJAUS DARBO LAIKAS VASARĄ (birželio 1 d. – rugpjūčio 31 d.):
I, II, III, VII 10.00–18.00
IV, V, VI 10.00–20.00
 

Plačiau

Publikuota: 2022-04-15 10:29 Atnaujinta: 2022-04-15 11:46
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika