Vasaros sezonu tradiciškai ilgėja Valdovų rūmų muziejus darbo laikas

Vasaros sezoną Nacionalinis muziejus Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmai pasitinka tradiciškai pasirengę dirbti ilgiau, o nuo liepos 6 d. siūlo aplankyti visą atkurtų rūmų ansamblį, apžiūrėti dvi tarptautines parodas ir teikia daug kitų kultūrinių paslaugų.

„Ilgesnis darbo laikas vasarą jau tapo mūsų tradicija. Ir nors šiais metais besiruošiant antrosios rūmų dalies įrengimui ir atidarymui, dviejų tarptautinių parodų pristatymui, įvairiems koncertams ir renginiams, tai yra didelis iššūkis mūsų institucijai, siekiame tęsti šią savo tradiciją ir kviesti lankytojus kasdien ilgiau mėgautis kultūros ir istorijos paveldu pačioje Vilniaus širdyje bei patirti neišdildomų įspūdžių“, – teigia Valdovų rūmų muziejaus direktorius dr. Vydas Dolinskas.

Nuo birželio 1 iki rugpjūčio 31 d. Valdovų rūmų muziejus beveik trečdaliu pailgina savo darbo laiką ir bus atviras lankytojams ne 48, o 62 valandas per savaitę. Visomis savaitės dienomis muziejus darbą pradės 10.00 valandą. Pirmadieniais, antradieniais, trečiadieniais ir sekmadieniais lankytis Valdovų rūmų muziejuje bus galima iki 18.00 val., o nuo ketvirtadienio iki šeštadienio – iki 20.00 valandos. Lankytojams planuojamos ir kitos staigmenos: muziejus dirbs iki vidurnakčio per Kultūros naktį, tokia galimybė bus sudaryta ir Liepos 6-ąją, po oficialių antrosios rūmų dalies atidarymo iškilmių.

Įprasto muziejaus lankytojo bilieto kaina – 3 eurai. Nuo liepos 6 d., kai muziejaus ekspozicijos padvigubės ir bus atidarytos dvi didžiulės tarptautinės parodos, bendro bilieto kaina sieks 5 eurus. Taikomos įvairios nuolaidos mokiniams, studentams, senjorams, kariams, šeimų grupėms. Vaikai iki 7 metų, vaikų ir vaikų globos namų auklėtiniai, neįgalieji, muziejų darbuotojai, akredituoti miesto gidai muziejuje gali lankytis nemokamai.

Nuo oficialių pirmosios Valdovų rūmų dalies atidarymo iškilmių 2013 m. liepos 6-ąją muziejų aplankė daugiau kaip 1,16 mln. žmonių. Iki šių iškilmių dar neatvertuose Valdovų rūmuose per specialias progines šventes lankėsi daugiau negu 135 tūkst. žmonių, o dar apie 240 tūkst. lankytojų aplankė muziejaus kartu su partneriais kitose erdvėse surengtas tarptautines ir nacionalines parodas.

Valdovų rūmų muziejus visada laukia lankytojų, stengiasi, kad apsilankymas muziejuje kiekvienam būtų pažinimo šventė. Tad iki pasimatymo Valdovų rūmuose!

Susiję įrašai

Daugiau straipsnių

Praėjusią savaitę į muziejų ėjo tūkstančiai žmonių

20240710

Praėjusią savaitę muziejuje būta per 10 tūkstančių apsilankymų, renginiuose, kurie vyko Valdovų rūmų muziejaus kiemuose, ar tik šiaip užsukusiųjų apsižvalgyti, susipažinti su čia esančiais atminties ženklais atėjo 40 tūkstančių žmonių. Muziejaus Archeologijos ir Atkurtų interjerų maršrutuose bei Didžiajame kieme vyko Dainų šventės Teatro diena, o Liepos 6-ąją lankytojų laukė nemokamos ekskursijos, kūrybiniai užsiėmimai, paskaitos ir filmų peržiūros.

Plačiau

Prasidėjo Lietuvos dvarų vasaros mokykla

20240708

2024 m. liepos 8–14 d. Valdovų rūmų muziejuje prasidėjo Lietuvos dvarų vasaros mokykla. Šiemet jos tema – „Nuo valdovų dvarų iki bajorkaimių: kilmingųjų luomo ir jų gyvenamosios aplinkos įvairovė“.

Plačiau

Per vasaros kaitrą Jus atgaivins muziejus!

20240710

Primename, kad lauke tvyrant pavojingiems karščiams Valdovų rūmų muziejuje visada rasite atgaivą: čia palaikoma 20-ties laipsnių temperatūra, dėl eksponatų saugumo kuriamas mikroklimatas yra malonus ir žmogui. Artimiausiomis dienomis meteorologų teigimu, oro temperatūra Vilniuje kils virš 30-ties laipsnių, todėl, jei anksčiau planavote užsukti į Valdovų rūmų muziejų, bet nespėjote to padaryti, dabar – puiki proga susipažinti su Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės kultūros istorija, paveldu.

Plačiau

Dienos stovyklos vaikams – įsimintiniausioms vaikų vasaros akimirkoms!

20240710

Muziejus – puiki vieta praleisti laiką smalsiems ir gudriems bendraminčiams. Valdovų rūmų muziejaus edukatoriai pakvietė būsimų antrų–penktų klasių mokinius į penkių dienų pažintinę kelionę po Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės istoriją – dienos stovyklas vaikams „Karūnos akademija“. Padedant Valdovų rūmų muziejaus darbuotojams (archeologams, restauratoriams, istorikams, genealogijos, heraldikos ir kitų paslaptingų sričių specialistams), vaikai supažindinami su Lietuvos didžiaisiais kunigaikščiais. 

Plačiau

Publikuota: 2018-06-01 13:27
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika