Naujiena – sekmadieniais kviečiame į temines ekskursijas ir šeimai skirtas edukacines ekskursijas!

Sekmadienius leiskite turiningai – kiekvieno mėnesio pradžioje ir pabaigoje Valdovų rūmuose vyks skirtingos teminės ekskursijos ir šeimai skirtos edukacinės ekskursijos.

Sausio 24 d., sekmadienį, 13 val. kviečiame į šeimai skirtą edukacinę ekskursiją „Žygimanto Senojo šeima“.

1507 m. sausio 24 d. Vavelio katedroje buvo karūnuotas trečiasis Kazimiero Jogailaičio ir Elžbietos Habsburgaitės sūnus – Žygimantas Senasis, kuris tuo metu jau buvo ir Lietuvos didysis kunigaikštis. Jo pakėlimo ceremonija įvyko Vilniaus katedroje 1506 m. rugsėjo 13 d. Daugiau nei keturis dešimtmečius valdęs Lenkijos Karalystės ir Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovas Europoje išgarsėjo ne tik politine išmintimi, tvarkydamas savo valstybių reikalus, bet ir aktyvia užsienio politika, kurią tiesiogiai atspindi net valdovo ir jo vaikų santuokos. Iš kur buvo kilusios Žygimanto žmonos, kaip auklėti vaikai, į kokius kraštus nutekėjo Žygimanto dukros ir kur nuotakų ieškota vieninteliam sūnui, sužinosite atvykę į šeimai skirtą edukacinę ekskursiją „Žygimanto Senojo šeima“.

Ekskursijos trukmė: 1 val. 30 min.
Dalyvių skaičius: iki 25 asmenų.
Būtina išankstinė registracija.

Užsiregistruoti galite čia -->

Edukacinės ekskursijos kaina:
Suaugusiesiems – 2,03 Eur
Mokiniams, studentams, senjorams – 0,87 Eur
5–7 metų vaikams – 0,29 Eur
Vaikų globos namų auklėtiniams, neįgaliesiems – NEMOKAMAI

Informacija teikiama tel. (8 5) 261 7445
Mūsų el. paštas: edukacija@valdovurumai.lt

Vasario 7 d., sekmadienį, 12 val. kviečiame į teminę ekskursiją pavieniams lankytojams „Prakalbinkime Valdovų rūmų kolekcijos gobelenus“!

Pasakoti galima įvairiai: plepėti apie kasdienius nuotykius, sekti pasakas ar skaityti rimtą mokslinį pranešimą. Per šią teminę ekskursiją siūlome įsiklausyti (ir įsižiūrėti) į kitokius – gobelenuose išaustus – pasakojimus. O jų yra įvairių: apie tai, kaip gudragalvis Odisėjas atpažino moteriškais drabužiais persirengusį Achilą, apie Aleksandrą Makedonietį, įsiūčio akimirką užmušusį savo bendražygį, ar apie „Eglę žalčių karalienę“ primenančius išbandymus, kuriuos turėjo išlaikyti būsimoji Amūro žmona Psichė. Sužinosite, kaip Renesanso laikais gobelenuose tarsi laikraščiuose buvo galima perskaityti aktualiausias naujienas bei kokias to meto aukso gijomis tviskėjusios prabangos istorijas jie slepia šiandien.

Ekskursijos trukmė: 1 val. 30 min.
Dalyvių skaičius: iki 25 asmenų.
Būtina išankstinė registracija.

Užsiregistruoti galite čia -->

Teminės ekskursijos kaina:
Įėjimo bilietas + 1.45 €

Informacija teikiama tel. (8 5)  262 0007
Mūsų el. paštas: ekskursijos@valdovurumai.lt

Susiję įrašai

Daugiau straipsnių

Praėjusią savaitę į muziejų ėjo tūkstančiai žmonių

20240710

Praėjusią savaitę muziejuje būta per 10 tūkstančių apsilankymų, renginiuose, kurie vyko Valdovų rūmų muziejaus kiemuose, ar tik šiaip užsukusiųjų apsižvalgyti, susipažinti su čia esančiais atminties ženklais atėjo 40 tūkstančių žmonių. Muziejaus Archeologijos ir Atkurtų interjerų maršrutuose bei Didžiajame kieme vyko Dainų šventės Teatro diena, o Liepos 6-ąją lankytojų laukė nemokamos ekskursijos, kūrybiniai užsiėmimai, paskaitos ir filmų peržiūros.

Plačiau

Per vasaros kaitrą Jus atgaivins muziejus!

20240710

Primename, kad lauke tvyrant pavojingiems karščiams Valdovų rūmų muziejuje visada rasite atgaivą: čia palaikoma 20-ties laipsnių temperatūra, dėl eksponatų saugumo kuriamas mikroklimatas yra malonus ir žmogui. Artimiausiomis dienomis meteorologų teigimu, oro temperatūra Vilniuje kils virš 30-ties laipsnių, todėl, jei anksčiau planavote užsukti į Valdovų rūmų muziejų, bet nespėjote to padaryti, dabar – puiki proga susipažinti su Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės kultūros istorija, paveldu.

Plačiau

Prasidėjo Lietuvos dvarų vasaros mokykla

20240708

2024 m. liepos 8–14 d. Valdovų rūmų muziejuje prasidėjo Lietuvos dvarų vasaros mokykla. Šiemet jos tema – „Nuo valdovų dvarų iki bajorkaimių: kilmingųjų luomo ir jų gyvenamosios aplinkos įvairovė“.

Plačiau

Dienos stovyklos vaikams – įsimintiniausioms vaikų vasaros akimirkoms!

20240710

Muziejus – puiki vieta praleisti laiką smalsiems ir gudriems bendraminčiams. Valdovų rūmų muziejaus edukatoriai pakvietė būsimų antrų–penktų klasių mokinius į penkių dienų pažintinę kelionę po Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės istoriją – dienos stovyklas vaikams „Karūnos akademija“. Padedant Valdovų rūmų muziejaus darbuotojams (archeologams, restauratoriams, istorikams, genealogijos, heraldikos ir kitų paslaptingų sričių specialistams), vaikai supažindinami su Lietuvos didžiaisiais kunigaikščiais. 

Plačiau

Publikuota: 2016-01-08 15:11 Atnaujinta: 2016-01-08 17:26
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika