Valdovų rūmų muziejus sveikina su Lietuvos valstybės atkūrimo diena!

Švęsdami Vasario 16-ąją, savo valstybės atkūrimo ir tautos vienijimo dieną, kai susitinka dabartis ir praeitis, primindama, su kokiais iššūkiais, išbandymais, paklydimais ir laimėjimais atkūrėme savo valstybę, didžiuokimės savo istorija ir savo širdyse įžiebkime tai, kas mus visus suvienijo, – valstybingumo siekį.

Puoselėdamas istoriją, kalbą ir kultūrą, atskleisdamas savo tapatybę, nepamiršdamas tradicijų, garsindamas savo kraštą, gyvendamas patriotiškai oriai, kiekvienas iš mūsų kasdien savaip prisideda prie valstybės kūrimo.

Tegul šie maži darbai telkia bendram tikslui – drąsiai ženkime pasirinktu nepriklausomybės keliu!

Valdovų rūmų muziejaus bendruomenė

Susiję įrašai

Daugiau straipsnių

Dr. Tomos Zarankaitės-Margienės ir kolegų archeologų knyga – „Top 30“ knygų sąraše!

20240614

15min.lt vyr. redaktoriaus pavaduotojas Audrius Ožalas parengė 30-ies geriausių negrožinės literatūros knygų sąrašą. Labai džiaugiamės, kad Valdovų rūmų muziejaus kultūros istorikė dr. Toma Zarankaitė-Margienė, kartu su kitais autoriais – dr. Giedre Piličiauskiene ir dr. Povilu Blaževičiumi, išrinkta kaip vieno geriausių leidinių autorė. Kolektyvinė monografija „Šunys Lietuvoje XIII–XVIII amžiuje“ (Vilniaus universiteto leidykla) buvo pristatyta šiais metais per knygų mugę.

Plačiau

Vasarą Valdovų rūmų muziejus dirba ilgiau!

20240531

Pradedame vasaros sezoną, kuris bus pilnas puikios muzikos, kino bei istorijos. Taip pat ilgėja muziejaus darbo laikas ir jame galėsite apsilankyti visomis savaitės dienomis!

MUZIEJAUS DARBO LAIKAS VASARĄ (birželio 1 d. – rugpjūčio 31 d.):
I, II, III, VII 10.00–18.00
IV, V, VI 10.00–20.00
 

Plačiau

Publikuota: 2015-02-13 11:07
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika