Jūratė Marija Trilupaitienė. Bibliografija 1978–2018 m.

Išleidimo metai:
2018
Kaina:
1.00
Tipas:
Kiti

ĮSIGYTI LEIDINĮ

Šioje bibliografijos rodyklėje suregistruoti vienos žymiausių Lietuvos muzikologių bei muzikos istorikių, habilituotos humanitarinių mokslų daktarės Jūratės Marijos Trilupaitienės per keturiasdešimt metų atlikti darbai: monografija, mokslo studijos, sudaryti leidiniai, moksliniai straipsniai, disertacija, habilitacinis darbas, metodinė priemonė. Taip pat pateikiami mokslo populiarinimo straipsniai, recenzijos, sudarytos kompaktinės plokštelės, pranešimai mokslinėse konferencijose, recenzuotos knygos, viešosios paskaitos, televizijos, radijo laidos ir kita. Skelbiama literatūra apie J. M. Trilupaitienę ir jos darbus. Taip pat publikuojamas doc. dr. Laimos Budzinauskienės įžanginis straipsnis, pristatantis svarbiausius J. M. Trilupaitienės biografijos faktus, jos mokslinę ir kultūrinę veiklą.

Tekstai skelbiami lietuvių kalba.

Sudarytoja Laima Budzinauskienė

Bibliografijos leidybos koordinatorė Dovilė Čypaitė

Redaktorė Laima Kunickytė

Dizainas ir maketavimas UAB „Savas takas ir Ko“

Už pagalbą rengiant šį leidinį dėkojame Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Vadovybės informacijos skyriaus vedėjai Virgilijai Beganskaitei, o už fotografijų parinkimą – Vytautui Abramauskui ir Ramūnui Danisevičiui.

Išleido Nacionalinis muziejus Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmai
Vilnius, 2018 m.
77 p., iliustruota
Spausdino Standartų spaustuvė, tiražas 300 egz.


ĮSIGYTI LEIDINĮ

Publikuota: 2018-11-28 14:01 Atnaujinta: 2024-01-04 11:22
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika