Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmai ir jų atkūrimas europinės patirties kontekste

Išleidimo metai:
2009
Kaina:
30.00
Tipas:
Studijos
Tiražas išparduotas

Lietuvos didžiųjų kunigaikščių rūmų studijos, II tomas

Ši knyga – tai 2006 m. vykusios tarptautinės mokslinės konferencijos medžiagos publikacija. Joje lietuvių ir anglų kalbomis skelbiami iliustracijų aprašymai ir šešių Europos ir Amerikos valstybių mokslininkų – muziejininkų, istorikų, architektų, archeologų, dailės istorikų ir kt. – parengti 23 pranešimai, skirti Lietuvos didžiųjų kunigaikščių rūmų istorijai, kompleksiniams tyrimams, šios rezidencijos atkūrimui ir būsimam panaudojimui, taip pat kitų Europos ir Amerikos valstybių istorinių rezidencijų istorijos, atkūrimo bei nūdienos panaudojimo klausimams. Dalis pranešimų pateikiama ir lenkų, vokiečių, italų bei rusų kalbomis. Knyga sudaro galimybę įvertinti Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmų tyrimų rezultatus, atkūrimo ir pritaikymo šiandienos kultūriniams poreikiams planus plačiame europiniame kontekste ir netgi susipažinti su Jungtinių Amerikos Valstijų patirtimi. 

Knygą sudarė Vydas Dolinskas, Daiva Steponavičienė
Vertė Andrew Howard Paul (iš lietuvių į anglų k.), Dalius Avižinis, Vydas Dolinskas, Daiva Steponavičienė, Marijus Uzorka, Birutė Verbiejūtė
Redagavo Joseph Alexander Everatt, Judith Lewonig, Beata Piasecka (užsienio k.),Laima Kunickytė, Lirija Steponavičienė, Bronė Valickienė (lietuvių k.)
Dizainą sukūrė Giedrė Ringelevičienė (dizaino studija „Savas takas“ ir ko)
Išleido Nacionalinis muziejus Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmai ir Lietuvos dailės muziejus

Antrasis leidimas
Vilnius, 2009
496 p., iliustruota
Pirmąjį leidimą spausdino spaustuvė „Petro ofsetas“, tiražas 1 000 egz.
Antrąjį leidimą spausdino spaustuvė „Logotipas“, tiražas 1 000 egz.
ISBN 978-609-95074-0-8


KVIEČIAME APSILANKYTI MUZIEJAUS E-KNYGYNE IR ĮSIGYTI KITŲ LEIDINIŲ!

Publikuota: 2011-07-25 Atnaujinta: 2024-01-04 10:54
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika