Viešieji pirkimai

Muziejus išnuomoja 47,70 kv. m ploto negyvenamosios patalpos dalį. Turtas yra išnuomojamas knygų, suvenyrų pardavimo vietos įrengimui, eksploatacijai ir aptarnavimui.
 
 
 
 
DĖL PIRKIMO NESINAUDOJANT CENTRINĖS PERKANČIOSIOS ORGANIZACIJOS (CPO) ELEKTRONINIU KATALOGU
Eil. Nr.
PIRKIMO PAVADINIMAS
PIRKIMO OBJEKTAS
PIRKIMO VERTĖ, EUR BE PVM
PIRKIMO BŪDAS
PAGRINDIMAS PIRKTI NESINAUDOJANT CPO ELEKTRONINIU KATALOGU
1.
Higieninio popieriaus gaminių pirkimas
- popieriniai rankšluosčiai (servetėlėmis);
- tualetinis popierius (rulone);
- valomasis popierius (rulone)
Bendra numatoma pirkimo vertė 27000,00
Skelbiama apklausa
2022-09-22
Pirkimo Nr. 625811
Perkančioji organizacija neperka higieninio popieriaus per CPO LT, nes pagal sistemoje pateiktas higieninio popieriaus technines specifikacijas yra tikimybė, kad nupirktas popierius netiks turimiems higieninio popieriaus laikikliams, kurių perkančioji organizacija nenumato įsigyti ir keisti dėl tokių priežasčių: - turimi laikikliai yra kokybiški ir tinkami tolesniam naudojimui, jų yra didelis skaičius.- laikiklių keitimas turėtų neigiamą poveikį aplinkai, neskatintų tvarumo ir didintų vartojimą. CPO kataloge siūlomas tualetinio popieriaus rulono aukštis ne mažiau 90 mm, o turimiems laikikliams reikalingas  ne daugiau 90 mm; rankšluoščių lapelio matmuo 240 (±10) mm, reikalingas – 250 (-10) mm, t.y. ne mažesnis kaip 240 mm; valomojo popieriaus CPO nėra
 
Publikuota: 2022-12-15 13:47 Atnaujinta: 2024-04-03 23:26
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika