Kovose užgrūdinti: karyba Lietuvos Didžiojoje Kunigaikštystėje

Nuo pat valstybės susikūrimo XIII a. viduryje iš rytų ir vakarų mus supo karingi kaimynai – iki XV a. pradžios teko gintis nuo Vokiečių ordino, o XV a. pabaigoje iškilo reali Maskvos valstybės grėsmė. Tačiau talentingų Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės karo vadų ir gerai organizuotos kariuomenės pastangomis nuo priešų pavykdavo apsiginti.
Ginkluotės ekspozicijoje susipažinsime su Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės karių šarvuote ir ginkluote, aiškinsimės skirtumus tarp eilinių ir elitinių karių, apžiūrėsime kelis šimtmečius po žeme pragulėjusius praeities kovų reliktus. Taip pat kalbėsimės apie to meto kariuomenės kasdienybę, jos vietą ir vaidmenį visuomenėje.
Ekskursijos pabaigoje apžiūrėsime ir saugiai išbandysime senosios Lietuvos karių ginklų ir šarvuotės replikas, kad bent akimirką pajustume anų dienų karybos dvasią.
 
Ekskursijos trukmė iki 1,5 val.
 
Organizuotas suaugusiųjų grupes maloniai kviečiame registruotis į ekskursiją tel. (8 5) 262 0007
 
Ekskursijos kaina organizuotai grupei – 20,00 Eur + lankytojų bilietai (III maršrutas)
 
Ekskursija vedama lietuvių kalba ne didesnei nei 20 asmenų grupei
 
Publikuota: 2024-04-17 14:39 Atnaujinta: 2024-04-17 14:52
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika