Koncertas „Gaudete!“ Muzikinis kalendorius senojoje Europoje

Renginio data: 2022m.Gruodžio1228 d.19:00 - 20:15 Visi renginiai
Valdovų rūmų Didžioji renesansinė menė
Aktualu iki 2022-12-28
Renginio tipas:
Koncertas
Renginio tipo nr.:
12

Vokalinis ansamblis „Duodeco“:
Augustė Andrijauskaitė ir Justina Leinartaitė – sopranai, Ūla Zemeckytė ir Evita Rudžionytė – altai, Povilas Vanžodis ir Evaldas Alekna – tenorai, Gabrielius Gaidamavičius ir Arūnas Maliukas – bosai

Ansamblis „Morgaine“ (Vokietija, Lietuva, Lenkija):
Alina Rotaru – vargonai, klavesinas, Darius Stabinskas – violončelė, Jan Kiernicki – liutnia

Daugelio šioje programoje skambėsiančių giesmių šaknys slypi giliuose Viduramžiuose, jos buvo perduodamos iš lūpų į lūpas. Laikui bėgant, atsiradus vertimams, keitėsi kalba, ilgėjo tekstas, sudėtingėjo ir giesmių struktūra. Tam tikru istorijos momentu šios giesmės buvo užrašytos ant popieriaus ir per amžius atsirado daugybė muzikinių jų aranžuočių ar variacijų. Be to, skirtingose Europos geografinėse erdvėse taip pat šiek tiek skirtingai nušviečiama ir paties Viešpačio gimimo istorija. Programoje skambės įvairių Europos tautų tradicinės, taip pat Viduramžių, Renesanso ar Baroko kompozitorių harmonizuotos giesmės.


Bilietus galima įsigyti „Bilietai LT“ kasose ir internetu www.bilietai.lt; (taikomi aptarnavimo mokesčiai) bei Valdovų rūmų kasose, likus valandai iki renginio.

Mokiniams, studentams, senjorams ir neįgaliesiems taikomos nuolaidos (vietų su nuolaidomis skaičius ribotas!).


Į koncertą prašom nesivesti ikimokyklinio amžiaus vaikų. Juos su visa šeima kviečiame į edukacinius užsiėmimus Valdovų rūmuose.

Publikuota: 2022-11-03 10:00 Atnaujinta: 2022-10-31 12:26
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika