Seminaras mokytojams, muziejininkams, kultūros darbuotojams

Renginio data: 2022m.Spalio1021 d.14:00 - 17:30 Visi renginiai
Valdovų rūmai
Aktualu iki 2022-10-21
Renginio tipas:
Seminaras
Renginio tipo nr.:
22

Valdovų rūmų muziejus ir Kauno švietimo inovacijų centras kviečia į seminarą „Garantuotos kokybės prezentacija“ (12 val.)

Seminaras yra programos „Komunikavimo dirbtuvės: pasakojimo kūrimas ir įvairialypės jo perteikimo formos (65 val.) dalis (IV modulis)

Remiantis tyrimų duomenimis, 84 proc. visų rengiamų ir rodomų prezentacijų yra nuobodžios ar net migdančios ir tik 3 proc. – nepriekaištingos. Ar tų nepriekaištingų prezentacijų autoriai žino ypatingų sėkmės receptų? Taip! Seminare jais dalinsis ARTURAS LASKAUSKAS, knygų „Prezentacija kitaip“, „Prezentacija tarsi šou“ ir „Konferencijos pranešimas be pomidorų“ bei tinklaraščio www.prezentavimas.lt autorius, savo žinias gilinęs pas stipriausius Vokietijos, Austrijos ir Šveicarijos prezentacijų ekspertus ir kuriantis prezentacijas tarptautinėms organizacijoms, Lietuvos įmonėms TOP 20, ministerijoms ir departamentams.

Nepraleiskite progos ir Jūs susitikti su „prezentacijų ekspertu Nr. 1 Lietuvoje“ („Kauno diena“)!

Dalyviai – bendrojo ugdymo mokyklų vadovai, pavaduotojai, mokytojai, muziejininkai, kultūros darbuotojai

Kaina – 35 Eur

Pastaba. Jeigu už seminarą moka įstaiga, sąskaitą faktūrą Valdovų rūmų muziejus išsiųs el. paštu įstaigai po seminaro.

Dalyvių, kurie už kvalifikacijos kėlimo renginius moka savo lėšomis, mokestį prašytume iš anksto pervesti į AB Swedbank sąskaitą LT617300010114040209 (Nacionaliniam muziejui Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmams). Mokėjimo paskirties laukelyje būtina nurodyti tikslų seminaro pavadinimą. Mokėjimo pavedimo kopiją prieš seminarą prašom atsiųsti el. paštu edukacija@valdovurumai.lt

Registracija – iki spalio 21 d. 10.00 val. https://forms.office.com/r/fujJ8vaFLe

Seminaro dalyvių skaičius ribotas, todėl užsiregistravus ir negalint dalyvauti prašom informuoti el. paštu edukacija@valdovurumai.lt

Publikuota: 2022-10-17 13:36 Atnaujinta: 2022-10-17 13:40
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika