Koncertas vaikams ir visai šeimai „Lauda Jerusalem“

Renginio data: 2022m.Rugsėjo0924 d.14:00 - 15:00 Visi renginiai
Valdovų rūmų Didžioji renesansinė menė
Aktualu iki 2022-09-24
Renginio tipas:
Edukacinis renginys
Renginio tipo nr.:
4

Lauda Jerusalem
Koncertas vaikams ir visai šeimai

Lux Musicae London (Jungtinė Karalystė)

  • Daniel Thomson – tenoras
  • Mirjam-Luise Münzel – išilginės fleitos
  • Aileen Henry – arfa
  • Harry Buckoke – viola da gamba


Šis senosios muzikos ansamblio „Lux Musicae London“ koncertas visai šeimai pakvies į garsinę ir vaizdinę kelionę po gyvybinga kultūrine dvasia alsuojantį Jeruzalės miestą. Visų svarbiausia, jog šios kelionės dalyviams net neprireiks valandų valandas sėdėti lėktuve!

Ypatinga ir lanksti senovinių instrumentų ir tenoro vokalo kombinacija leidžia ansambliui sukurti tokias muzikos kūrinių, šlovinančių Jeruzalę, aranžuotes, kurios plačiai atskleidžia Jeruzalės religines ir folkloro tradicijas bei senosios Jeruzalės muzikos atlikimo papročius, gyvavusius senovėje ir tebegyvuojančius dabar. Ši muzikinė kelionė nupieš spalvingą turtingo Jeruzalės muzikinio gyvenimo paveikslą ir taip jauniesiems klausytojams originaliai paaiškins, kodėl kompozitoriai taip žavisi šiuo miestu ir kodėl jam dedikuoja tiek daug savo kūrinių.

Muzikiniai garsai šiame koncerte susipins su spalvingomis fotografijomis ir trumpais vaizdo įrašais, kuriuose teatro režisierius Abrahamas Buckoke‘as užfiksavo savo lėtų pasivaikščiojimų po šį miestą įspūdžius ir akimirkas.

O ar žinojote, kad žydų kilmės kompozitorius Salomone‘as Rossi, gyvenęs ir kūręs Italijoje, parašė instrumentinį trio, kuriame paslėpė Izraelio nacionalinio himno melodiją? Ateikite ir sužinokite, kaip jis tai padarė!


Bilietai: 6.20 €

Bilietus į koncertus, vykstančius Valdovų rūmuose, galima įsigyti:

  • visose „Bilietai.lt“ kasose;
  • interneto svetainėje www.bilietai.lt;
  • valandą prieš renginį Valdovų rūmuose.

Daugiau informacijos www.bmfestival.lt


Festivalį rengia viešoji koncertinė įstaiga Banchetto musicale

Partneris – Valdovų rūmų muziejus

Publikuota: 2022-08-26 10:17
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika