II tarptautinio Žygimanto Liauksmino klavesinininkų konkurso laureatų koncerto transliacija

Renginio data: 2022m.Rugsėjo0909 d.19:00 - 20:15 Visi renginiai
Valdovų rūmų III manieristinė antikamera
Aktualu iki 2022-09-09
Renginio tipas:
Koncertas
Renginio tipo nr.:
12

Vienintelis Baltijos šalyse klavesinininkų konkursas, vyksiantis jau antrą kartą, dedikuojamas žymiajam Lietuvos mokslininkui, muzikos teoretikui ir pirmosios lietuviškos knygos apie muziką autoriui, filosofui ir Vilniaus universiteto profesoriui Žygimantui Liauksminui (1596/97–1670). Šio konkurso tikslas yra supažindinti konkurso dalyvius ir klausytojus su kukliu, bet labai reikšmingu mūsų šalies muzikiniu paveldu.

Pirmasis konkursas, vykęs 2020 m., atsižvelgiant į pandemijos nulemtus keliavimo ribojimus, buvo rengiamas virtualiai. Šiais metais, Rusijos invazijos į Ukrainą kontekste susiklosčius atitinkamai geopolitinei situacijai, konkursas taip pat rengiamas virtualiai.

Konkurso laureatų koncertą, sudarytą iš vaizdo įrašų, publika ekrane galės stebėti Valdovų rūmų III manieristinėje antikameroje (reikalinga išankstinė registracija). Koncertas virtualiai bus transliuojamas ir festivalio „Banchetto Musicale“ paskyroje socialiniame tinkle Facebook ir YouTube kanale.

Į koncertą įėjimas nemokamas, reikalinga išankstinė registracija


Daugiau informacijos www.lauxmin.eu

www.facebook.com/LauxminContest


Festivalį rengia viešoji koncertinė įstaiga Banchetto musicale

Partneris – Valdovų rūmų muziejus

Publikuota: 2022-08-26 13:53 Atnaujinta: 2022-08-26 13:54
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika