Knygos pristatymas „Dalia Kutraitė kalbina Romualdą Budrį“

Renginio data: 2022m.Kovo0329 d.18:00 - 19:30 Visi renginiai
Valdovų rūmai
Aktualu iki 2022-03-29
Renginio tipas:
Knygos pristatymas
Renginio tipo nr.:
11

Renginys atkeltas iš 2022 m. kovo 16 d.

Renginyje dalyvaus: knygos autorė Dalia Kutraitė, emeritas, muziejininkas, dailėtyrininkas Romualdas Budrys, žurnalistas Vilius Kavaliauskas, Valdovų rūmų muziejaus direktorius dr. Vydas Dolinskas.


Knygų ir televizijos laidų, dokumentinių filmų autorė Dalia Kutraitė pristatys knygą „Kaip menai į Lietuvą keliavo“, kurioje žurnalistės kalbinamas Romualdas Budrys žaismingai pasakoja detektyvo žanro vertas istorijas apie tai, kaip žymių lietuvių kilmės menininkų kolekcijos grįžo į Lietuvą iš tolimiausių  pasaulio kampelių ir tapo mūsų meno lobyno dalimi. ,,Nesvarbu, kur yra dailininko studija – Keiptaune, Vokietijoje ar Čikagoje – visų jų kūryba svarbi ir įdomi Lietuvai“, – sako knygos herojus Romualdas Budrys, 60-mt savo gyvenimo metų paskyręs muziejininkystei.

Knygoje pristatomi atsiminimai apie garsiuosius menininkus: Arbit Blatą, Vytautą Kasiulį, Vytautą ir Aleksandrą Kašubas, kolekcininkus Mykolą Žilinską, Genovaitę Kazokienę ir kitus.

„Sutikau nuostabų žmogų, kurio pasakojimai atima žadą, asmenybė ir nuveikti darbai stebina ir įkvepia. Esu laiminga pristatydama savo pašnekovą – garsiausią Lietuvos muziejininką Romualdą Budrį“, – sako knygos autorė D. Kutraitė.


Viso renginio metu privaloma dėvėti FFP2 lygio respiratorius arba medicinines veido kaukes, priglundančias prie veido ir visiškai dengiančias nosį ir burną.

Publikuota: 2022-03-08 08:38 Atnaujinta: 2022-03-17 10:56
smart foreash ccms6
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti lankytojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo ir slapukų politika